1. W piątek pierwszego września 78 rocznica wybuchu drugiej wojny światowej. Szczególnie tego dnia pamiętajmy o modlitwie za zmarłych poległych w obronie naszej ojczyzny podczas II wojny światowej.
  2. Rozpoczęcie roku szkolnego 4 września. Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego w poniedziałek 4 września o godz. 8.30.
  3. Pierwszy piątek miesiąca 1 września, spowiedź od godziny 17.30; Msze Św. o 18.00 i 18.30 następnie litania do Najśw. Serca Pana Jezusa i wystawienie Najśw. Sakramentu do godz. 21.00. z możliwością skorzystania z sakramentu spowiedzi.
  4. Pierwsza sobota miesiąca Msza Św. o godz. 8.00 o Niepokalanym Sercu Maryi następnie litania i różaniec. Po Mszy Św. spotkanie Kół Żywego Różańca.
  5. Zapraszamy serdecznie Młodzież szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i studentów na Diecezjalne Spotkanie Młodzieży 9 września 2017r. w Łowiczu. Będzie to czas radosnego uwielbienia Pana Boga, doświadczenia Jego obecności w Sakramencie Pokuty i Pojednania oraz w Eucharystii, a także przeżycia we wspólnocie młodych serc radości z bycia uczniem Chrystusa. Zapisy na autokar w kancelarii parafialnej i na Facebooku.
  6. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (komputery, pralki, lodówki, kuchenki, monitory, dekodery, klawiatury itp.) do 30 sierpnia. Akcję organizuje Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie. W tym roku przychody za akcji wspomogą zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitali na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce. Sprzęt składamy do garażu nr. 2 w godzinach: 16.00 – 19.30 do środy.
  7. Bóg zapłać za złożone ofiary, cegiełki na budowę kościoła można nabyć w głównym wejściu do przedszkola. Na budowie: w tym tygodniu wymurowane zostały bloczki fundamentowe z izolacją i oraz wypełnienie piachem.