1. Bardzo serdecznie dziękuję młodzieży za zaangażowanie w przygotowanie do przyjęcie sakramentu bierzmowania. Dziękuje młodzieży biorący czynny udział w liturgii, czytania, modlitwę powszechną, procesji z darami, podziękowania. Dziękuję Siostrze Alicji za prowadzenie spotkań formacyjnych dla młodzieży w ramach przygotowania do bierzmowania. Dziękuję rodzicom młodzieży za cegiełkę na budowę kościoła. Panu Arturowi katechecie za pomoc i opiekę nad młodzieżą z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Panu Arturowi i scholii parafialnej za oprawę muzyczną, panu Tadeuszowi za przygotowanie kościoła i paniom za dekorację kwiatową świątyni. Pierwsze historyczne bierzmowanie w świątyni dokonało się…
  2. W czwartek 1 lipca modlimy się o powołania: nowe i umocnienie powołanych. Msza Św. godz.18.30. Po Mszy św. modlitwa bł. Jakuba Alberione.
  3. Pierwsza piątek miesiąca 2 lipca. Spowiedź od godziny 17.30 Msza Św. o godz. 18.30; litania przed wystawionym Najśw. Sakramentem po Mszy Św. i adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 24.00. Proszę o wpisywanie się na listę tak aby  nie brakowało osób adorujących Najświętszy Sakrament.  Do godz. 21.00 możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  4. W pierwszą sobotę 3 lipca Msza Św. o Niepokalanym Sercu Maryi godz. 8.00, litania do Serca Maryi i różaniec odmawiany przez wspólnotę Kół Żywego Różańca.
  5. 29 czerwca uroczystość Świętych Piotra i Pawła – msze św. o godz. 7.30 i 18.30
  6. Msze Święte w miesiącach: lipiec – sierpień w tygodniu o godz. 18.30
  7. Wszystkim udającym się na urlopy i wypoczynek życzymy wielu dobrych chwil i spokojnego wypoczynku.
  8. Informacje o pielgrzymkach do Medjugorie na ulotkach i tablicy ogłoszeń wewnątrz kościoła.
  9. Strefa Mocy czyli: koncerty, konferencje, modlitwa, uwielbienie, świadectwa; 2-3 lipca parafia Rawka. Więcej informacji na plakacie i ulotkach wyłożonych na stoliczku za ławkami.