1. Plan wizyty duszpasterskiej – kolędy na najbliższy tydzień:

27 stycznia – poniedziałek: ul. Matejki    

28 stycznia – wtorek: ul. Chodkiewicza, ul. Koniecpolskiego, ul. Królowej Jadwigi, ul. Czernieckiego

29 stycznia – środa: ul. Zielona   

 30 stycznia – czwartek: ul. Zielna, ul. Królowej Marysieńki

 31 stycznia – piątek: ul. Królowej Bony, ul. Barbary Radziwiłłówny

  1 lutego – sobota: ul. Batalionów Chłopskich, ul. Żółkiewskiego           

Kolęda rozpoczyna się od godz. 16.00 a w sobotę od godz. 9.00. Ofiary składane przy okazji wizyty duszpasterskiej są przeznaczone na budowę naszego kościoła. Plan wizyty na następny tydzień umieszczony jest na stronie internetowej parafii.

  1. Dziś po Mszy Św. wieczornej „Koncert Kolęd w Parafii Pod Lasem” w wykonaniu naszej scholi parafialnej zapraszamy serdecznie
  2. Kurs dla narzeczonych przygotowujący do zawarcia sakramentu małżeństwa rozpocznie się w naszej parafii: 15 lutego br. godz. 17.00 w kaplicy.
  3. Wspólnota Domowego Kościoła Diecezji Łowickiej zaprasza na coroczny bal bezalkoholowy dla rodzin i wszystkich chętnych 22 lutego 2020 r. w Centrum Konferencyjno-Rozrywkowym Fokus w Skierniewicach. Szczegóły na plakacie.
  4. W przyszłą niedzielę 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego Msze Św. w układzie niedzielnym. Tego dnia pamiętamy w naszych modlitwa o osobach życia konsekrowanego. Obrzęd błogosławieństwa świec podczas każdej Mszy Św.
  5. W sobotę 1 lutego w pierwszą sobota miesiąca Msza Św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 8.00 następnie litania i różaniec.
  6. Ksiądz Mirosław zaprasza na pielgrzymkę do Wilna w dniach 9-12 maja br. oprócz miejsc standardowych ruszymy śladami: majora Łupaszki, Witolda Pileckiego, Józefa Mackiewicza, Sergiusza Piaseckiego i Powstańców Styczniowych. Zapraszamy po program szczegółowy pielgrzymki.
  7. Bóg zapłać za złożone ofiary, dzieci zapraszamy po ziarenko.