1. Modlitwa różańcowa w miesiącu październiku przed wystawionym Najśw. Sakramentem od poniedziałku do soboty o godz. 18.00 a w niedzielę o 18.30. Zapraszamy wszystkich, szczególnie dzieci przygotowujące się do pierwszej komunii. Dla dzieci będzie konkurs na obecność podczas różnica po każdym różańcu będziecie otrzymywać jedną naklejkę kto zbierze najwięcej otrzyma ciekawą nagrodę. Plansze do wyklejanek otrzymacie po pierwszym różańcu w piątek.

  2. Pierwszy piątek miesiąca 1 października, spowiedź od godz. 17.00, Msza o godz. 18.30 po Mszy Św. litania do Serca Pana Jezusa i adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 24.00 proszę o wpisywanie się na listę poszczególnych godzin adoracji.

  3. W pierwszą sobotę miesiąca Msza Św. o Niepokalanym Sercu Maryi godz. 8.00 następnie litania do Serca Maryi i różaniec prowadzony przez Wspólnotę Kół Żywego Różańca z naszej parafii.

  4. Zapraszamy na pielgrzymkę Kół Żywego Różańca diecezji łowickiej do sanktuarium Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych w Domaniewicach – 2 października br. Wyjazd grupy ze Skierniewic o godz. 8.30, powrót około godz. 15.30. Bliższe informacje i numery telefonu do zapisów na plakacie informacyjnym.

  5. Liturgiczne wspomnienie św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała 29 września w środę. Wszystkim solenizantom życzymy wiele łask Bożych i opieki świętych patronów i zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.30

  6. Siostry Apostolinki zapraszają młodzież na spotkania formacyjne. Informacje na plakacie umieszczony w tablicy informacyjnej.

  7. Mirosław organizuje wyprawę historyczną szlakiem Powstania Warszawskiego 9 października – sobota. Wyjazd o godz. 8.30 koszt 60 zł.

  8. Dziękujemy za złożone ofiary pieniężne jako comiesięczna zbiórka na budowę kościoła i wpłaty regularne na konto parafii w tym miesiącu. Za złożone ofiary, darowizny, wpłaty indywidulane, dziesięciny serdeczne dziękujemy.

  9. Zapraszamy po prasę katolicką: Gość Niedzielny. Dzieci zapraszamy po „ziarenko”.

  10. Sakrament bierzmowania dla osób dorosłych osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia do końca września.

  11. Dziś zbiórka charytatywna na potrzeby Punktu Arka, serdeczne Bóg zapłać.