1. Bardzo dziękuję za udział w odpuście parafialnym: Radzie Parafialnej, Wspólnocie Kół Żywego Różańca, Odnowie w Duchu Świętym „Nazaret”. Dziękuję: bielankom, ministrantom, lektorom, scholii parafialnej, p. Tadeuszowi i p. Marii, dziękuję za modlitwę różańcową i wszystkim uczestnikom odpustu parafialnego.
  2. Od 4 lipiec do końca sierpnia – nie będzie mszy św. porannej w dni powszednie godz. 7.30. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.30.
  3. Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła 29 czerwca zapraszamy tego dnia na Mszę Św. o godz. 7.30 i 18.30
  4. Dziękuję paniom z kół żywego różańca i wszystkim, którzy pracowali przy robieniu wianków na poświecenie w czwartek po obchodzie Bożego Ciała.
  1. Pierwszy piątek miesiąca 1 lipca, spowiedź od godz. 17.00, Msza o godz. 7.30 i 18.30 po Mszy Św. litania do Serca Pana Jezusa i adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 24.00.
  2. W pierwszą sobotę miesiąca 2 lipca, Msza Św. o Niepokalanym Sercu Maryi godz. 8.00 następnie litania do Serca Maryi i różaniec prowadzony przez Wspólnotę Kół Żywego Różańca.
  1. Bóg zapłać za złożone w zeszłą niedzielę ofiary jako zbiórkę comiesięczną. Dziękuję sponsorom i ofiarodawcą, dziękuję za regularne wpłaty na konto parafialne, dzieciny i darowizny, ofiary indywidualne.
  2. Dziękuję paniom z kół żywego różańca i wszystkim, którzy pracowali przy robieniu wianków na poświecenie w czwartek po obchodzie Bożego Ciała.
  3. Zapraszamy na duatlhon dla dzieci od 3 do 12 lat i triatlhon dla pełnoletnich 4 wrzesień w Skierniewicach. Bliższe informacje na plakacie.
  4. Prosimy nie opierać rowerów o elewację, ściany kościoła.