1. Bardzo dziękuję wszystkim za złożone ofiary pieniężne w zeszłą niedzielę na budowę naszego kościoła parafialnego jako comiesięcznej zbiórki. Uzyskana kwota to: 9 572 zł
  2. W środę uroczystość Piotra i Pawła Msza Św. o godz. 18.30 zapraszam. Dziś już składamy życzenia ks. Pawłowi i ks. Piotrowi wielu łask Bożych dużo radości, zdrowia i pogody ducha oraz opieki swojego patrona.
  3. W pierwszy piątek miesiąca, który będzie w tym tygodniu spowiedź od godz. 17.30, Msza Św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 18.30 po eucharystii litania do Serca Jezusa, adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 21.00. w tym czasie także możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca Msza Św. o godz. 8.00 o Niepokalanym Sercu Maryi a po eucharystii różaniec w intencji parafii.
  5. W najbliższym czasie są planowane dwie pielgrzymki autokarowe. Pierwsza do Torunia 10 lipca, wyjazd z parkingu Castoramy godz. 4.00 powrót około 21.00 koszt 75 zł i druga pielgrzymka do Miedniewic Klasztornych 2 sierpnia na przywitanie pielgrzymów. Wyjazd o 8.30 Przyjazd 16.00 – Parking Castoramy. Zgłoszenia do p. Marianny. Koszt 20 zł.
  6. Wszystkim udającym się na wypoczynek i urlop życzymy wielu dobrych chwil, ciszy i spokoju oraz niezapomnianych wrażeń.
  7. Dziękuję za złożone ofiary na tacę w dzisiejsza niedzielę.
  8. Wszystkim kibicom piłki nożnej gratuluję już dziś tak udanych finałów mistrzostw Europy naszej reprezentacji…