1. Transmisje Mszy Św. w godz. 8.00, 10.00, 11.30, 19.00 Transmisje na YouTube kanał: Parafii Niepokalanego Serca NMP Skierniewice: link https://www.youtube.com/channel/UC37msh1PKJ718B9hrHlJtTQ/live
  2. Uroczystość Najśw. Maryi Panny Królowej Polski została przeniesiona na 2 maja – sobota. Msza Św. o godz. 8.00
  3. Pierwszy piątek miesiąca – 1 maja – na spowiedź umawiamy się wcześniej telefonicznie, będziemy do dyspozycji przez cały dzień. Msza Św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 18.30, litania i adoracja do 20.30 następnie rożeniec – całość nabożeństwa będzie transmitowana.
  4. Nabożeństwa majowe czyli śpiew litanii do Matki Bożej Loretańskiej przed wystawionym Najśw. Sakramentem o godz. 18.00 w dni powszednie w niedziele godz. 18.30. Intencja główna nabożeństwa w tym roku o ustanie epidemii i za chorych. Proszę w domach całą rodziną modlić się litanią w tej intencji.
  5. Przypominam, że w naszej kaplicy może przebywać do 17 osób z zachowaniem zasad higieny na czas epidemii w miejscach publicznych czyli: dezynfekujemy ręce po wejściu, zachowujemy odległość 2 m i zakładamy maseczki.
  6. Tym samym przypominam, że ilość osób, która może być podczas Mszy Św. jest w pierwszej kolejności zarezerwowana dla osób zamawiających Mszą Św. Bardzo proszę szczególnie osoby starsze o pozostanie w domach i przestrzeganie zasad podawanych przez służby sanitarne.
  7. Bardzo serdecznie Wszystkich pozdrawiamy życząc dużo zdrowia i spokoju i dobrej niedzieli.
  8. Bardzo dziękuję Wszystkim za wpłaty na konto parafialne w miesiącu marcu i kwietniu.