1. 2 kwietnia – Niedziela Palmowa. Msze Święte z obrzędem błogosławieństwa palm o godz. 18.30 w sobotę w niedziela godz. 8.00, 10.00, 11.30, 19.00. Palmy przygotowane przez Panie ze wspólnoty Kół Żywego Różańca do nabycie przed Mszą świętą.
  2. Ostatnie w tym roku nabożeństwo drogi krzyżowej w piątek wielkiego postu: dla dzieci godz. 17.45 Gorzkie Żale w niedzielę godz. 18.15. Zapraszamy na ostatnią w wielkim poście całonocną adoracji Najświętszego Sakramentu z piątku na sobotę. Prosimy o wpisywanie się na listę godzinową adoracji.
  3. Droga krzyżowa ulicami naszej parafii w tym roku ulicami osiedla Północna 31 marca godz. 19.15 stacja pierwsza przed kościołem. Zapraszam osoby chętne do czytania rozważań stacji drogi krzyżowej. Rozważania do odebrania w zakrystii.
  4. Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę w tym roku 1 kwietnia zapraszamy wszystkich maturzystów do pielgrzymowania i modlitwy w Waszej intencji. Ekonomik organizuje wyjazd, zapisy do 28 marca są jeszcze wolne miejsca.
  5. Pierwsza sobota miesiąca msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi godz. 8.00 następnie litania i różaniec prowadzony przez wspólnotę Kół Żywego Różańca.
  6. Zapraszamy po prasę katolicką Gość Niedzielny. Dzieci zapraszamy po Ziarenko. Dziękujemy za złożone ofiary pieniężne dzisiejszej niedzieli, dziękujemy za wpłaty indywidualne na konto parafialne.
  7. Dziś po każdej Mszy Św. comiesięczna zbiórka charytatywna na potrzeby punktu „Arka” dla podopiecznych punktu. Dziękujemy za złożone ofiary.
  8. W dniach 3 i 4 kwietnia (poniedziałek i wtorek) w godz.18:30 – 20:00 na Hali OSIR (stary) w Skierniewicach odbędą się spotkania warsztatowe dla rodziców pt: MOŻESZ MIEĆ RACJĘ I RELACJĘ. Tematy tych spotkań: Komunikacja w rodzinie – jak usłyszeć i zrozumieć nastolatka? Jak budować głębokie relacje rodziców z dojrzewającymi dziećmi? Jak rozwiązywać konflikty? Spotkania poprowadzą Jacek Weigl i Michał Nikodem – przedstawiciele fundacji „Edukacja z Wartościami”. Zapraszamy wszystkich rodziców pragnących wzmocnić budowanie relacji z młodym pokoleniem. Organizatorem spotkania jest Fundacja Niebo Otwarte ze Skierniewic.