1. Spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w  sobotę 17 marca godz. 15.00
  2. Nabożeństwo drogi krzyżowej w piątki wielkiego postu z udziałem dzieci godz. 17.45 a dla dorosłych i młodzieży godz. 19.00. Gorzkie Żale w niedzielę godz. 18.15. Zapraszamy szczególnie dzieci przygotowujące się do pierwszej komunii świętej i młodzież przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

 

  1. W każdy piątek wielkiego postu po nabożeństwie drogi krzyżowej o godz. 19.00 zapraszamy na całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu, niech intencją główna adoracji będzie int. o pokój i zakończenie wojny. Prosimy o wpisywanie się na listę adoracji w poszczególne godziny tak by o każdej godzinie był ktoś na adoracji w kościele.

 

  1. Pierwszy czwartek miesiąca – 2 marca modlimy się o powołania i za powołanych Msza Św. o godz. 7.30 i godz. 18.30 z modlitwą bł. Jakuba Alberione. Pierwszy piątek miesiąca 3 marca, spowiedź od godz. 17.00, Msza o godz. 18.30 po Mszy Św. litania do Serca Pana Jezusa i adoracja Najśw. Sakramentu przez całą noc.

 

  1. W pierwszą sobotę miesiąca Msza Św. o Niepokalanym Sercu Maryi godz. 8.00 następnie litania do Serca Maryi i różaniec prowadzony przez Wspólnotę Kół Żywego Różańca z naszej parafii.

 

  1. Rekolekcje wielkopostne 17-19 marca, Ekstremalna Droga Krzyżowa 24 marca.

 

  1. Przedszkole Świętej Rodziny w Skierniewicach rozpoczyna zapisy na kolejny rok szkolny dla dzieci od 2,5 roku do 6 lat. Zapraszamy na dni otwarte: 27 lutego i 4 marca br. Zapraszamy także na warsztaty dla rodziców: „Randkę małżeńską” – 5 marca o godz. 15.30, „Warsztaty Montessori” – 12 marca o godz.15.30, warsztaty plastyczne wielkanocne 30 marca i warsztaty plastyczne 18 maja. Szczegóły na plakatach, w przedszkolu oraz na stronie internetowej przedszkola.

 

  1. Redakcja „Gościa Niedzielnego” zaprasza na X Diecezjalny Dzień Kobiet hasało tegorocznego spotkania: Jestem Kobietą – Lubię to – Weź mnie za rękę ! Wydarzenie rozpocznie się w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach. Bliższe informacje na plakacie.

 

  1. Zapraszamy do skierniewickiego kina Polonez na film pt. „Opiekun” fabuła filmu odnosi się do historii życia św. Józefa. Na plakacie podane są godziny seansów.

 

  1. Zapraszamy po prasę katolicką Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny. Dzieci zapraszamy po Ziarenko.

 

  1. Dziś zbiórka charytatywna na potrzeby punktu charytatywnego „Arka” dla ubogich. W zeszłą niedzielę zbiórka charytatywna na pomoc poszkodowanym po trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii wyniosła 3 821zł 70 gr. Za złożone ofiary – dziękujemy.