1. Dziś od godz. 15.00 III Festyn Parafialny. Podczas festynu: min. konkurs wypieków w tym roku ciastka i ciasteczka wypieki przynosimy do godz. 15.00, biegi o puchar proboszcza, grill, grochówka i pomidorówka, wesołe miasteczko, występ zespołu folklorystycznego Boczki Chełmońskie, zabawa z wodzirejem i kino w plenerze około 21.00. Zapraszamy wszystkich, całe rodziny by wspólnie spędzić czas na początek wakacji. Dziś nie będzie Mszy Św. o godz. 19.00 w niedzielę 25.06.2017. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w przygotowanie festynu.
 2. Jak widać rozpoczęliśmy wykopy pod ławy fundamentowe naszego kościoła. Proszę o zachowanie ostrożności i korzystanie z drogi, która została wytyczona z drugiej strony działki. Parking dla przedszkola po prawej stronie od wjazdu.
 3. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za obecność i modlitwę podczas odpustu parafialnego: dziękujemy ministrantom, lektorom, bielankom, zgromadzeniom zakonnym, radzie parafialnej, druhom strażakom OSP Mokra Prawa, służbie liturgicznej ołtarza, scholii, p. Arturowi, p. Ryszardowi, Paniom z Kół Żywego Różańca i wszystkim parafianom.
 4. W zeszłą niedzielę zbieraliśmy fundusze na budowę kościoła uzyskana kwota to 6 878 zł i 20 eur.
 5. Dziękuję Siostrom Apostolinkom za przygotowanie młodzieży klas II i III do bierzmowania, młodzieży za zaangażowanie w przygotowania a rodzicom za dar dla parafii.
 6. Księdzu Rafałowi Wronowskiemu dziękuję za pomoc duszpasterską w te ostanie dni i cieszymy, się że otrzymał dekret do pracy duszpasterskiej w parafii w Miedzyborowie.
 7. W czwartek 29 czerwca uroczystość Piotra i Pawła zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.30
 8. Pierwsza sobota miesiąca 1 lipca Msza Św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 8.00
 9. Pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej i Oświęcimia 16 lipca więcej informacji u p. Marianny
 10. Dzieci zapraszamy po ziarenko. Prasa katolicka u naszych ministrantów. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 11. Siostry Świętej Rodziny zapraszają na rekolekcje dla dziewcząt 28 lipca 1 sierpnia 2017 r. więcej informacji udzielają siostry.
 12. Mam już wakacje dlatego wszystkim tym, którzy udają się na wypoczynek życzymy wiele dobrych chwil, ciszy i spokoju.