1. Dziś Uroczystość Bożego Narodzenia Msze Św. w układzie niedzielnym godz. 8.00; 10.00; 11.30 i 19.00. W drugi dzień świąt Msze św. także w układzie niedzielnym. W niedzielę 27 grudnia Uroczystość Świętej Rodziny w sposób szczególny tego dnia ogarniamy naszymi modlitwami wszystkie Rodziny i nasze Siostry Świętej Rodziny. Na Mszy Św. o godz. 10.00 będzie odnowienie przysięgi małżeńskiej małżonków – serdecznie zapraszam.
  2. Dziękuję bardzo serdecznie za wszelkie dobro i pracę jaką wykonujecie na rzecz naszej parafii. Dziękuję za Waszą modlitwę i tak liczną obecność na roratach – szczególnie dzieciom i na rekolekcjach, przygotowanie dekoracji świątecznych, panu Zygmuntowi i panią za dekoracje, za mycie okien, za choinki, za udział w kiermaszu parafialnym, za pierwszą chorągiew parafialną, za zaangażowanie w akcję świąteczną PRP, produkty żywości, środki czystości, za czyszczenie rynien. Dziękuję za ofiary składane przy okazji opłatka i wszelkie wpłaty indywidualne.
  3. Wizyta duszpasterska zwana kolędą 28 grudnia ulica Zagajnikowa; 29 grudnia ulica Jagodowa; 30 grudnia ulica Ziołowa. Kolęda rozpoczyna się od godziny 17.00.
  4. Od 29 i 30 grudnia Msza Św. tylko rano o godz. 7.00 a 31 grudnia br. Msza Św. o godzinie 18.30 na zakończenie roku po Mszy wystawienie NS i nabożeństwo przebłagane na zakończenie roku kalendarzowego. Od 4 stycznia do 29 stycznia w dni powszednie Msza Św. będzie tylko o godzinie 7.00.
  5. Siostry Apostolinki zapraszają na Spotkanie Przy Szopce w 26 grudnia godz. 17.00
  6. W imieniu Kół Żywego Różańca zapraszam wszystkich na coroczny opłatek grup parafialnych 6 stycznia po Mszy Św. o godz. 11.30
  7. Spotkanie opłatkowe dla grupy Fioletowej Łowickiej Pieszej Pielgrzymki Młodzieżowej 3 stycznia godz.
  8. Dziękuję za złożone ofiary, gość niedzielny u ministrantów