1. Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim za przygotowanie kaplicy do świąt Bożego Narodzenia i otoczenia wokół kaplicy. Dziękujemy panu kościelnemu za Jego pracę, pani Anecie za sprzątanie i mycie okien w kaplicy. Podziękowania dla Pań, które przygotowały dekorację „szopki betlejemskiej” w tym roku nasza szopka ma tytuł: Marsz Aniołów. Dziękujemy za sianko do szopki od zaprzyjaźnionych ofiarodawców, dziękuję za ofiarowane choinki od Pani Janiny. Dziękujemy za Waszą modlitwę i liczną obecność na roratach – szczególne podziękowania dla dzieci i Sióstr Św. Rodziny za pomoc przy organizacji dzieci podczas rorat, paniom z naszej kuchni przedszkolnej za przygotowanie kakałka. Dziękujemy Panu Arturowi i scholii za przygotowanie przepięknych kolęd na czas Bożego Narodzenia. Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się w świąteczną pomoc PRP . Dziękuję za Wasz udział w naszym kiermaszu świątecznym zebrana suma to prawie 5 tys. zł. Dziękuję za ofiary składane przy okazji opłatka i wszelkie wpłaty indywidualne. Dziękujemy za wyhaftowanie aniołków i gwiazdek do dekoracji okien w kaplicy.   Dziękujemy za wszystkie życzenia, które otrzymaliśmy dla parafii z różnych instytucji.
  2. Dziś Uroczystość Bożego Narodzenia Msze Św. w układzie niedzielnym godz. 8.00; 10.00; 11.30 i 19.00. W drugi dzień świąt Msze św. także w układzie niedzielnym.
  3. W piątek 30 grudnia Uroczystość Świętej Rodziny w sposób szczególny tego dnia ogarniamy naszymi modlitwami wszystkie Rodziny i Siostry Świętej Rodziny z Bordeaux. Zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.30 podczas Mszy Św. będzie odnowienie przysięgi małżeńskiej małżonków.
  4. W piątek 30 grudnia nie obwiązuje nas post od pokarmów mięsnych.
  5. Msza Święta na zakończeni roku kalendarzowego w sobotę 31 grudnia godz. 18.30 zapraszamy. Msze Św. w nowy rok 1 stycznia w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki w układzie niedzielnym.
  6. Msza Św. w dnia powszednie podczas kolędy o godz. 7.00 rano do połowy lutego a w sobotę o godz.8.00 rano i 18.30 w sobotę Msza Św. niedzielna. Sprawy kancelaryjne przez ten czas do godziny 17.00 lub telefonicznie.
  7. Wizyta duszpasterska zwana kolędą: 28 grudnia ul. Sarbacicha domy po prawej stronie jadąc od osiedla Widok i ul. Sybiraków. 29 grudnia ul. Starbacicha i ul. Wesoła domy po lewej stronie jadąc od osiedla Widok. Kolęda rozpoczyna się od godz. 17.00. Będzie kolędować trzech księży.
  8. Spotkanie opłatkowe dla Wolontariuszy ŚDM 27 grudnia godz. 17.00 u Sióstr Apostolinek.
  9. W imieniu Kół Żywego Różańca zapraszam wszystkie grupy parafialne na coroczny opłatek Bożonarodzeniowy 6 stycznia po Mszy Św. o godz. 11.30
  10. Dziękuję za złożone ofiary.