1. Dziś uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, za tydzień 2 grudnia, pierwsza niedziela adwentu. Roraty będą o godz. 6.45 a w sobotę o 8.00
  2. Kiermasz świąteczny bożonarodzeniowy w każdą niedzielę adwentu. Będzie można nabyć ozdoby choinkowe i świąteczne, pierniki, krówki parafialne. Uzyskane fundusze będą przeznaczone na okna i drzwi do naszej świątyni.
  3. Od poniedziałku 3 grudnia będzie roznoszony opłatek na stół wigilijny w naszej parafii. Ministrantom, bielankom, lektorom bardzo dziękuję za wczorajsze składanie opłatków.
  4. Dom Pomocy Społecznej w Skierniewicach przyjmie zbędne w domach ozdoby i dekoracje świąteczne, bombki, zawieszki, girlandy, lampki, serwetki, itp. Artykuły te posłużą do wykonania stroików podczas zajęć terapeutycznych oraz do udekorowania DPS-u. Dekoracje dostarczamy osobiście do DPS lub przez parafię i bardzo dziękujemy za udzieloną pomoc.
  5. Bóg zapłać założone ofiary w trzecią niedzielę miesiąca jako zbiórka comiesięczna na budowę naszego kościoła. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne, darowizny, dziesięciny ofiary indywidualne w miesiącu listopadzie.
  6. Dziękujemy w tym tygodniu za pracę przy dźwigarach, a panu Tomaszowi za czyszczenie rynien w wyższej części budynku.
  7. Zapraszamy po prasę katolicką Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny oraz ziarenko. Kalendarze ścienne diecezjalne na stoliczku za ławkami.
  8. Pierwsza sobota miesiąca 1 grudnia, Msza Św. godz. 8.00 różaniec po Mszy Św. i spotkanie Kół Żywego Różańca.
  9. W naszej parafii gościmy wspólnotę Rodziny Św. Pawła wraz z Siostrą Anną ze zgromadzenia sióstr Apostolinek.