1. 1 listopada – niedziela: Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze Święte o godzinie 8.00; 10.00; 11.30; 17.30 i 19.00.
  2. 2 listopada – poniedziałek wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych Msze. Św. o godz. 8.00, 17.00 i o godz. 18.30. O godz. 18.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i różaniec w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.
  3. W związku z uroczystością Wszystkich Świętych i dniem zadusznym Kuria Diecezjalna Łowicka wydała oświadczanie: Proszę Księży Proboszczów, aby wyjątkowo w tym roku, nie organizowali Mszy świętych na cmentarzach, lecz wewnątrz świątyni. Do wszystkich Diecezjan zwracam się z serdeczną prośbą, aby nawiedzenie grobów bliskich zmarłych rozłożyli w czasie, zachowując przy tym wszelkie konieczne wymogi sanitarne. W związku z tym pragnę również przypomnieć, iż w dniach od 1 do 8 listopada włącznie, możemy zyskać codziennie odpust zupełny, który wolno ofiarować jedynie za zmarłych pod zwykłymi warunkami. Są to: stan łaski uświęcającej lub spowiedź sakramentalna; przyjęcie Komunii Świętej; dowolna modlitwa według intencji Ojca Świętego wykluczenie przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, pobożne nawiedzenie cmentarza, kościoła lub kaplicy; odmówienie w/w miejscu Modlitwy Pańskiej Ojcze nasz i Wyznanie wiary Niech nadchodzące dni będą przepełnione duchem modlitwy, bo to ona będzie najważniejszą pomocą dla naszych bliskich zmarłych. Zewnętrze oznaki pamięci ograniczmy do niezbędnego minimum.
  1. Zapraszamy do zgłaszania: imion i nazwiska bliskich zmarłych do corocznej modlitwy wspominkowej. Wypominki przyjmujemy telefonicznie lub e-milowo. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się w co druga niedzielę miesiąca o godz. 7.30 i przez miesiąc listopad podczas mszy św. w dni powszednie.
  2. Dziękujemy za złożone ofiary na comiesięczna zbiórka na budowę naszej świątyni. Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia uzyskana zbiórka w dzień papieski – Bóg Zapłać.
  3. Informujemy że plac zabaw jest zamknięty do odwołania.