1. Zgodnie z wymogami prawa kanonicznego dotyczącymi zbadania opinii wiernych o kandydacie do święceń, informujemy, że: Alumn Wyższego Seminarium Duchownego Polskiej Prowincji Zmartwychwstańców, a nasz Parafianin, Michał Mikołaj Michalski, syn Andrzeja i Barbary, ma zamiar przyjąć święcenia diakonatu dnia 22 października 2022r. w kościele parafialnym p.w. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Skierniewicach. Naszego kleryka Michała polecajmy w modlitwach dobremu i miłosiernemu Bogu oraz Maryi, Matce Kapłanów- Pod Twoją obronę…
  2. Dziś pierwsze spotkanie liturgiczne – Msza Św. – dla dzieci i rodziców przygotowujących się do przyjęcia pierwszej komunii świętej w naszej parafii godz. 17.30.
  3. Modlitwa różańcowa w miesiącu październiku przed wystawionym Najśw. Sakramentem od poniedziałku do soboty o godz. 18.00 a w niedzielę o 18.30. Zapraszamy wszystkich, szczególnie dzieci przygotowujące się do pierwszej komunii i młodzież. Dla dzieci będzie konkurs na obecność podczas różnica po każdym różańcu będziecie otrzymywać jedną naklejkę. Plansze do odebrania w sobotę lub w niedzielę.
  4. Spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania 1 października – sobota godz. 15.00 w kościele.
  5. Pierwsza sobota miesiąca 1 października, Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 8.00 następnie litania i różaniec. Tego dnia modlitwa różańcowa tylko rano.
  6. Siostry św. Rodziny serdecznie zapraszają dziewczynki ze szkoły podstawowej na spotkanie dla grupy bielanek. Spotkania będą odbywały się w każdy ostatni czwartek miesiąca. Pierwsze spotkanie 29 września godz. 17.00 w przedszkolu Świętej Rodziny.
  7. Jest możliwość zamówienia Mszy św. gregoriańskiej w miesiącu styczniu.
  8. Zapraszamy po prasę katolicką: Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny. Bóg zapłać za złożone ofiary. Dzieci zapraszamy po ziarenko.