1. Bardzo dziękuję za tacę inwestycyjną w zeszłą niedzielę, dziękuję także za wszystkie wpłaty na konto parafialne w miesiącu wrześniu.
  2. Od 1 października czyli przyszłej soboty rozpoczynamy wspólnotą modlitwę różańcową przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Różaniec od poniedziałku do soboty o godz. 18.00 a w niedzielę o godz. 18.30. Zapraszam wszystkich do wspólnego odmawiania różańca a szczególnie dzieci komunijne i młodzież przygotowując się do sakramentu bierzmowania. Dzieci zachęcamy do udziału w konkursie na obecność podczas modlitwy różnicowej przez cały miesiąc, plansze do odebrania w sobotę 1 października po różańcu. Główna intencja naszych modlitw w tym roku o jak największe owoce misji parafialnych przed nawiedzeniem cudownego obrazu MB Częstochowskiej.
  3. Msza Św. dla Rodziców i Dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej wyjątkowo w przyszłą niedzielę 2 października godz. 17.30. Dziś po Mszy zapraszam dzieci po Ziarenko.
  4. Konferencje w ramach kursu przygotowującego do sakramentu małżeństwa w sobotę godz. 17.00.
  5. Pielgrzymka do Domaniewic 1 października na diecezjalne spotkanie kół żywego różańca. Odjazd autokaru z naszej parafii o godz. 8.30.
  6. Spotkanie popielgrzymkowe dla grupy fioletowej ŁPPM dziś godz. 16.00 u Sióstr Apostolinek. Spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą.
  7. Spotkanie dla wolontariuszy ŚDM rejonu skierniewickiego 2 października godz. 15.00 w naszej kaplicy parafialnej.
  8. Dziękuję za ofiary składane dziś do puszek dla osób poszkodowanych podczas trzęsienia ziemi we Włoszech.
  9. III Warsztaty liturgiczno-muzyczne 7-9 października w Kościele Garnizonowym więcej informacji na plakacie umieszczonym w gablocie ogłoszeń.
  10. 29 września liturgiczne wspomnienie św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. W intencji wszystkich solenizantów będziemy modlili się na Mszy św. o godz. 18.30
  11. Wspólnota „Apostoł” w Skierniewicach zaprasza na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy. Rozpoczną się one w piątek 30 września mszą św. o godz. 18.00 w kościele św. Jakuba Ap. w Skierniewicach. Po mszy św. katecheza w salce parafialnej w ogrodzie. Serdecznie zapraszamy szczególnie osoby młode – wiekiem i duchem. Informacje na plakacie.