1. Bardzo dziękuje za przygotowanie wieńca dożynkowego kołom żywego różańca, koszy z warzywami i owocami, wszelkie dekoracje dożynkowe, dziękuję za udział w modlitwie działkowiczom z ogródków działkowych na ulicy Działkowej i nie tylko. Dziękuje za miód i chleb oraz za wszystkie dary, które poświęciliśmy na chwalę Pana Boga i pracy ludzkiej. Zapraszamy na chleb z miodem po zakończonej Mszy Św.
  2. W poniedziałek 26 sierpnia uroczystość MB Częstochowskiej zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.30 i na różaniec o godz. 18.00
  3. Rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego 2019/2020  w poniedziałek 2 września, zapraszamy tego dnia na Mszę św. o godz. 8.30, a w przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 10.00 zapraszamy dzieci do poświęcenia przyborów szkolnych.
  4. W niedzielę 1 września 80 rocznica wybuchu II wojny światowej, pamiętajmy tego dnia w naszych modlitwach za poległych w obronie Ojczyzny i walk o niepodległość Polski.
  5. Kurs przedmałżeński dla osób przygotowujących do zawarcia sakramentu małżeństwa w parafii Rawka Skierniewice od 1 września godz. 10.00.
  6. Kurs dla osób pełnoletnich chcących przystąpić do sakramentu bierzmowania rozpocznie się 7 września br. godz. 17.00
  7. Wyjazd na pielgrzymkę do Łagiewnik i Krakowa 8 września godz. 3.00 z parkingu Castoramy.
  8. Zapraszamy po Gościa Niedzielnego, Bóg zapłać za złożone ofiary w trzecią niedzielę miesiąca jako zbiórka na budowę kościoła oraz za wpłaty na konto parafialne w miesiącu sierpniu: darowizny na cele kultu religijnego, darowizny, dziesięciny.