1. Zapraszamy na XXVI Łowicką Pieszą Pielgrzymkę Młodzieżową na Jasną Górę w dniach 6-14 sierpnia zapisy tylko przez stronę internetową. Grupa Skierniewicka – to grupa fioletowa. Spotkanie organizacyjne dla grupy fioletowej 5 sierpnia godz. 19.30 parafia Niepokalanego Serca NMP. W tym roku ze względów wytycznych sanitarnych pielgrzymujemy z grupą Niebieską – Mundurową. Grupa nasza będzie posiadała własną bazę i wspólne pole namiotowe oraz prysznice turystyczne. Jest możliwość duchowego pielgrzymowania, zapisy także przez stronę internetową. Na stronie internetowej parafii jest umieszczony link do zapisów na pielgrzymkę: https://forms.gle/JFx5HkN6Tfb8AKCBA
  2. Na stole w wejściu głównym kościoła została wystawiana skrzynka intencji, które zabierzmy na pielgrzymi szlak do trony Jasnogórskiej Pani by tam je wszystkie złożyć a przez dziewięć dni będziemy modlili się na różańcu w tych intencjach. Dlatego zachęcam do składnia intencji. Karteczki i długopis są przygotowane.
  3. Dziś po każdej mszy św. święcenie pojazdów mechanicznych z modlitwą św. Krzysztofa za uczestników ruchu drogowego, u naszych ministrantów można nabyć plakietkę do samochodu z modlitwą św. Krzysztofa. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  4. Wszystkim udającym się na urlopy i wypoczynek życzymy dobrej pogody i wielu niezapomnianych chwil, oraz dobrego wypoczynku i bezpiecznej drogi.
  5. Zbiórka zużytego sprzętu „elektro – śmieci” od poniedziałku do soboty w godz. 17-19.30 garaż nr. 9 obok budującej się domu parafialnego. Akcję zbierania sprzętu prowadzi: Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw: „Pro Misso” Zbiórka w naszej parafii będzie trwała do 1 września br. Na tablicy ogłoszeń jest umieszczone pismo przewodnie i wykaz miejsc wpieranych przez stowarzyszenie.
  6. 2 sierpnia pielgrzymka autokarowa do sanktuarium Matki Bożej Świętorodzinnej w Miedniewicach. Wyjazd o godz. 8.30 spod placu naszego kościoła. Powrót około godz. 18.00. Bliższe informacje i forma zapisów na tablicy ogłoszeń w wejściu głównym.
  7. Zapraszamy po prasę katolicką: Gość Niedzielny. Bóg zapłać za złożone ofiary.