Plan wizyty duszpasterskiej z błogosławieństwem domów:

 • Poniedziałek 26 stycznia ul. Matejki, ul. Chodkiewicza, ul. Czarneckiego
 • Wtorek 27 stycznia ul. Wyspiańskiego od nr. 2 do 62 segmenty do wyjazdu na ulicę Skłodowską nr. 17,19,21 domki
 • Środa 28 stycznia ul. Wyspiańskiego od nr. 64 do nr.80; od nr. 23 do nr. 41 segmenty
 • Czwartek 29 stycznia ul. M.Skłodowskiej od nr. 60 do nr. 128 i ul. Kaczyńskiego
 • Piątek 30 stycznia ul. Skłodowskiej od nr. 132 do nr. 184
 • Sobota 31 stycznia ul. Skłodowskiej od nr. 205 do nr. 135
 • Poniedziałek 2 lutego ul. Skłodowskiej od nr. 133A do nr. 55 i ul. Czerwona
 1. W dni powszednie wizyta od godz. 17.00 w sobotę od 9.00 Jeśli jakaś rodzina nie ma możliwości spotkania się w wyznaczonym terminie na wizycie duszpasterskiej proszę o zgłaszanie się do kancelarii. Ofiary pieniężne złożone przy okazji wizyty duszpasterskiej są przeznaczone na budowę kościoła.
 2. Zbliża się czas rozliczenia podatku dochodowego za 2014 rok, poprzez Fundacje Caritas Diecezji Łowickiej można wesprzeć budowę naszego kościoła zapisując 1% podatku z numerem KRS Fundacji 000 252 350 i dopiskiem NSNMP Skierniewice. Po Mszy św. będą rozdawane ulotki i wzory zapisu. 1% procent podatku mogą także przekazać osoby pobierające emeryturę lub rentę. Już dziś serdecznie dziękuję za ten gest życzliwości.
 3. Zapraszajmy na XII Bezalkoholowy Bal Karnawałowy dla rodzin i wszystkich chętnych 31 stycznia w „Maratonie” Zapisy w kancelarii parafialne.
 4. W sobotę 31 stycznia Msza Św. niedzielna o godz. 18.00 !
 5. Zapraszamy małżonków i rodziców na warsztaty małżeńskie NAWIGACJA W RODZINIE, które pomogą w pogłębieniu małżeńskiej więzi i miłości, niezależnie od stażu i etapu życia. Warsztaty odbędą się dziś w naszej kaplicy o godz. 15.30.
 6. Wspólnota Uwielbienia „Głos Pana” serdecznie zaprasza na Mszę Świętą połączoną z uwielbieniem oraz modlitwą o uzdrowienie, którą wraz ze wspólnotą poprowadzi ks. Marcin Borządek. Msza Święta odbędzie się w najbliższy piątek 30.01 o godzinie 19.00 w naszej kaplicy. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Prosimy również o składanie świadectw uzdrowień spisanych na karteczkach do księdza proboszcza.
 7. Niepubliczna Szkoła Podstawowa ŹRÓDŁA w Skierniewicach zaprasza na DZIEŃ OTWARTY w czwartek  29 stycznia 2015r. o godz. 00 w siedzibie szkoły przy ul. Mazowieckiej 1b. W programie: prezentacja modelu dydaktyczno-wychowawczego, rozmowy z kadrą i rodzicami uczniów, zabawy integracyjne dla dzieci.
 8. Organizatorzy Światowych Dni Młodzieży w diecezji łowickiej zapraszają do Kutna – Woźniakowa na rekolekcje „Młodzi na Maxa”to propozycja duchowego rozwoju dla młodych. Jest to również szansa, aby zaangażować się w dzieło przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w naszej diecezji oraz w Krakowie. Zapisy przez stronę internetową organizatorów.
 9. Dziękujemy za złożone ofiary.