1. Trwają ŚDM w naszym mieście. Już dziś dziękujemy wszystkim rodziną za przyjęcie gości z Francji i Włoch. Dziś o godz. 14.00 w kościele Garnizonowym Msza Św. na zakończenie dni w diecezji. Zapraszamy na Msze Św. i potem na piknik pod hasłem: „Jak Smakuje Polska” przypominamy byście trochę zabrali z sobą polskiego ciasta lub inne nasze potrawy do spróbowania. Jutro wyjazd naszej młodzieży do Krakowa na ŚDM. Będziemy tam modlili się za Was i my także prosimy o modlitwę.
  2. Bardzo dziękuję za fundusze zebrane w zeszła niedzielę na budowę kościoła. Zebrana kwota 8 560 zł.
  3. W dniu 1 sierpnia wyrusza piesza pielgrzymka do Miedniewic Klasztornych. Msza Św. w kościele Najść. Serca Pana Jezusa o godz. 6.30 po Mszy pielgrzymka wyruszy w kierunku ulicy Skłodowskiej. Z naszej parafii pątnicy dołączają się przy kapliczce na skrzyżowaniu ulicy Widok Skłodowskiej i Czerwonej.
  4. 2 sierpnia pielgrzyma autokarowa do Miedniewic Klasztornych wyjazd spod Castoramy o godz. 8.30. Autokar będzie jechał ulicą Skłodowska. Koszt 20 zł. zabieramy stołki.
  5. Rozpoczynamy zapisy na 21 Łowicką Piesza Pielgrzymkę Młodzieżową na Jasną Górę w dniach 6-14 sierpnia. Z naszego miasta i okolic wyruszy grupa fioletowa. Przewodnikiem grupy jest ks. Paweł Olszewski. Zapisy po Mszy Św. i w kancelarii parafialnej. Jest też możliwość duchowego uczestnictwa w pielgrzymce. Uczestniczymy w programie pielgrzymki słuchając konferencji i modląc się jedną częścią różańca w ciągu dnia. Wpisowe z duchowego uczestnictwa przeznaczone jest dla osób, których nie stać na opłacenie wpisowego. Spotkanie organizacyjne dla grupy fioletowej z przewodnikiem 3 sierpnia godz. 19.00 u Sióstr Apostolinek.
  6. Wszystkim wypoczywającym i udającym się na wypoczynek, pielgrzymkę życzymy dobrego urlopu, spokoju i proszę o zachowanie zasad bezpieczeństwa zwłaszcza w podróży.
  7. W poniedziałek w liturgii wspominamy Św. Jakuba Ap.; Wtorek to wspomnienie Św. Anny.
  8. Pielgrzymka do Świętej Lipki i Gietrzwałdu 21 sierpnia. Wyjazd: parking Castoramy godz. 4.00 przyjazd około 22.00. Koszt 80 zł.
  9. Dziękujemy ks. Dionizemu za pomoc w dzisiejsza niedzielę.