1. Bardzo serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w Mszy Św. roratniej rodziców, dzieci i młodzieży. Dziękujemy s. Miriam, s. Ewie i s. Anecie za przygotowywanie dzieci, dziękujemy paniom z kuchni za przygotowanie kakałka, dziękujemy za wspólną modlitwę, czuwanie na Narodzenie Chrystusa, niech Matka Boża uprosi wszystkim wszelkich łask.
  2. Dziś wigilia, nie będzie Mszy Św. o godz. 19.00. Pasterka o północy, Po pasterce zapraszamy bardzo serdecznie do parafialnego dzielenia się opłatkiem przy śpiewie kolęd naszej scholii parafialnej. Msze Św. w pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia w układzie niedzielnym 8.00, 10.00, 11.30 i 19.00
  3. Opłatek wigilijny wyłożony jest wyłożony na stoliczku za ławkami. W naszej parafii posiadamy opłatek wigilijny bezglutenowy, zapraszamy po Mszy Św. osoby zainteresowane do zakrystii.
  4. Wizyta duszpasterska tzw. kolęda rozpocznie się 27 grudnia.

Plan wizyty duszpasterskiej:    27 grudnia – środa: ul. Wiklinowa,

                                            28 grudnia – czwartek: ul. Ziołowa,

                                            29 grudnia – piątek: ul. Zagajnikowa,

                                            30 grudnia – sobota: ul. Jagodowa i Jastrzębia.

Kolęda rozpoczyna się od godz. 17.00 a w sobotę od godz. 9.00.

  1. W przyszłą niedzielę 31 grudnia zakończenie kalendarzowego roku, Msza Św. na zakończenie roku z adoracją Najśw. Sakramentu o godz. 19.00. W nowy rok Msze Św. w układzie niedzielnym 8.00, 10.00, 11.30 i 19.00.
  2. Msze Św. w czasie kolędy o godz. 7.00 w dni powszednie , nie będzie Mszy Św. po południu o 18.30. W sobotę Msza Św. o 8.00.
  3. Dziękujmy za włączenie się w świąteczną akcję charytatywna PRP czyli Paczka Robi Paczkę. Panie przygotowały około 30 dużych paczek dla rodzin, Domu Dziecka – DOM, w naszej parafii i dla akcji paczka dla kombatanta. Bardzo dziękujemy za wszystkie przyniesione przez WAS rzeczy. Dziękuję Paniom za przygotowanie paczek i osobą które rozwoziły paczki. Niech św. Biskup Mikołaj wszystkim ofiarodawcom uprosi wiele łask na święta i nowy rok.
  4. W naszej parafii mamy Betlejemskie światełko pokoju, które można zabrać z sobą do domu. Serdecznie zachęcamy.

 

  1. Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom i Panom za wykonanie dekoracji szopki betlejemskiej, dziękujemy ofiarodawcom za sianko, choinki, haftowane aniołki. Bóg zapłać za wszelkie ofiary i wszelką pomoc w przygotowaniu kaplicy na święta.