1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata ostatnia niedziela roku liturgicznego, za tydzień 1 grudnia, pierwsza niedziela adwentu czyli czas radosnego oczekiwania na narodziny Chrystusa.
  2. Roraty czyli Msza Św. o Matce Bożej w adwencie od poniedziałku do piątku o godz. 6.45 a w sobotę o 8.00. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i dziadków. Dla dzieci konkurs na obecność podczas rorat i oczywiście kakałko a dla starszych dobra kawa.
  3. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii będą w dniach 13,14,15 grudnia.
  4. Coroczny kiermasz świąteczny bożonarodzeniowy w każdą niedzielę adwentu. Będzie można nabyć dekoracje świąteczne, stroiki, torby, świece. Uzyskane fundusze będą przeznaczone na okna i drzwi do naszej świątyni.
  5. Od 2 grudnia będzie roznoszony opłatek na stół wigilijny w naszej parafii a 30 listopada już na ulicy Skłodowskiej i segmenty Nadleśnictwa. Ministrantom, bielankom, lektorom bardzo dziękuję za wczorajsze składanie opłatków. Opłatek wigilijny roznoszą po terenie parafii radni parafialni, którzy posiadają identyfikatory wydane przez księdza proboszcza.
  6. Bardzo serdecznie dziękujemy za złożone ofiary na tacę w trzecią niedzielę miesiąca jako zbiórka na budowę naszego kościoła parafialnego. Dziękujemy za wpłaty indywidualne i na konto parafialne w miesiącu listopadzie. Jeszcze raz wszystkim serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary i regularne wpłaty na konto parafialne, darowizny i dziesięciny.
  7. Zapraszamy po prasę katolicką Gościa Niedzielny i Mały Gość Niedzielny. Bóg zapłać za złożone ofiary. Dzieci zapraszamy po ziarenko.
  8. Zapraszamy do nabyć ewangeliarzy kieszonkowych na 2020 z komentarzem na każdy dzień s. Anny Marii Pudełko Apostolinki, pismo święte jako audiobook i w zwykłej papierowej formie z wydawnictwa Edycji Św. Pawła. Wszystkie pozycje wyłożone są na stoliczku za ławkami.