1. Zapraszamy do zgłaszania: imion i nazwiska bliskich zmarłych do corocznej modlitwy wspominkowej. Wypominki przyjmujemy w zakrystii, kancelarii oraz telefonicznie. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się w co druga niedzielę miesiąca o godz. 7.30 i przez miesiąc listopad podczas mszy św. w dni powszednie o godz. 18.30.
  2. Od dziś przez najbliższy tydzień w naszej parafii są obecna relikwie bł. ks. Kard. St. Wyszyńskiego. W kaplicy bocznej kościoła została umieszczona wystawa zdjęć ukazujących pobyt ks. prymasa w Skierniewicach w roku 1957. Przez kolejne dni tygodnia na zakończenie modlitwy różańcowej o godz. 18.00 będziemy składać osobisty akt zawierzenia Maryi przez wstawiennictwo bł. Prymasa. W poszczególne dni zapraszam do składania zawierzenia:

Plan zawierzenia: niedziela – zawierzenie parafii, poniedziałek – małżeństwa, wtorek – dzieci, środę – młodzież, czwartek – przedstawiciele wszystkich wspólnot parafialnych, piątek – osoby starsze i chore. 

Kartki z aktem osobistego zawierzenia są wyłożone na stoliczku pod chórem.  Błogosławieństwo relikwiami dziś po każdej Mszy Św. i w tygodniu.  Zapraszamy po Mszy Św. do oglądania wystawy. Bardzo dziękujemy Muzeum Historycznemu Skierniewic za zorganizowanie i udostepnienie wystawy o bł. Prymasie.

  1. Zapraszamy po prasę katolicką: Gość Niedzielny dla dzieci mamy „ziarenko”. Bardzo dziękujemy za złożone ofiary dziś i w zeszłą niedzielę jako comiesięczna zbiórka ma budowę kościoła oraz wpłaty na konto parafialne dziesięciny, darowizny. Serdeczne Bóg zapłać.
  2. Wkłady do zniczy nagrobnych z Caritas Diecezji Łowickiej w cenie 4 zł. na stoliczku. Fundusze są przeznaczone dla najuboższych. Serdecznie dziękujemy.