1. Od przyszłej niedzieli 1 października rozpoczynamy modlitwę różańcową przed wystawionym Najśw. Sakramentem. Różaniec od poniedziałku do soboty o godz. 18.00 a w niedzielę o 18.30. Zapraszamy wszystkich a szczególnie dzieci będzie konkurs na obecność podczas różnica.
  2. Dziękujemy za złożone ofiary na tacę w zeszłą niedzielę, III miesiąca. Dziękujemy wszystkim za Waszą ofiarność, regularne wpłaty na konto parafialne, pozyskanie cegiełek, dziesięciny i darowizny na cele kultu religijnego. Bóg zapłać.
  3. W naszej parafii powstaje inicjatywa wzajemnego wspierania się w różnych dziedzinach życia. Hasło tej akcji: Oddam Szukam Pomogę czyli OSP. Będzie to tablica na której można będzie umieścić informację o rzeczach, które chcemy oddać, pomocy jakiej możemy udzielić w różnych dziedzinach, uzyskać informację np. o możliwości pracy itp. Zapraszamy do takiej formy budowania wspólnoty parafialnej. Tablica będzie umieszczona na drzwiach wejściowych do kaplicy.
  4. Spotkanie dla bielanek w sobotę 30 września godz. 11.30 zapraszam dziewczęta szkół podstawowych.
  5. W przyszłą niedzielę (1 października) spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej. Msza św. o godz. 17.00.
  6. W naszej parafii zawiązuje się kolejny krąg domowego kościoła. Jest to formacja duchowa dla małżonków, pogłębienie wiary i wiedzy o kościele. Zapraszamy małżeństwa z każdym stażem życia małżeńskiego, spotkania raz w miesiącu. Wszelkich pozostałych informacji udziela ks. Rafał.
  7. Dziś spotkanie popielgrzymkowe dla grupy fioletowej o godz. 16.00 przy kaplicy. Zapraszamy tych, którzy byli w tym roku ale też i w poprzednich latach.
  8. Przez dwie kolejne niedziele tj. 1, 8 października po każdej Mszy Św. będzie można złożyć podpis pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą „Zatrzymaj aborcję”. Projekt zakłada wykreślenie z ustawy z 1993 r. o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży zapisu o tzw. przesłance eugenicznej. Celem inicjatywy jest wyeliminowanie z polskiego prawa możliwości zabijania, w fazie prenatalnej, dzieci z podejrzeniem choroby lub niepełnosprawności, co stanowi aż 95% aborcji w Polsce. Przypominając o nienaruszalnej godności każdej ludzkiej osoby, zachęcamy parafian do włączenia się w tę piękną i potrzebną akcję ochrony życia najbardziej niewinnych i bezbronnych, jakimi są dzieci nienarodzone. Każdy złożony podpis jest świadectwem naszej wiary i troski o ich życie. Aby wesprzeć inicjatywę konieczny jest nr pesel.
  9. Przypominamy, że można zamawiać intencje Mszalne na rok 2018. Zapraszamy do zakrystii po Mszy św. i do kancelarii parafialnej w tygodniu.
  10. Bóg zapłać za złożone ofiary, cegiełki na budowę kościoła można nabyć w głównym wejściu do przedszkola. Dzieci zapraszamy po ziarenka.
  11. W piątek 29 września święto św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała a w naszej parafii popularne: Michałki i Rafałki wszystkich solenizantów zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.30