1. Zapraszamy na XXVII Łowicką Pieszą Pielgrzymkę Młodzieżową na Jasną Górę w dniach 6-14 sierpnia. Grupa Skierniewicka – to grupa fioletowa, zapraszamy młodzież, dorosłych, małżeństwa z dziećmi, chociaż na te pierwsze dwa dni sobota i niedziela. Przewodnikiem grupy jest ks. Rafał Babicki. Spotkanie organizacyjne dla grupy fioletowej 4 sierpnia godz. 19.30 parafia Niepokalanego Serca NMP. Grupa nasza będzie posiadała własną bazę i wspólne pole namiotowe oraz prysznice turystyczne. Jest możliwość duchowego pielgrzymowania. Zapisy na pielgrzymkę tylko on-line: strona lppm.pl i Facebook pielgrzymki młodzieżowej  https://www.lppm.pl/to-juz-dzis-zapisz-sie-na-xxvii-lppm/  Na stoliczku pod chórem jest wystawiona puszka, do której można składać intencje do modlitwy różańcowej podczas pielgrzymki.
  2. Po dwóch latach przerwy, zapraszamy też na pieszą pielgrzymkę do sanktuarium w Miedniewicach, Matki Bożej Świętorodzinnej w dniach: 1-2 sierpnia. Pielgrzymka rozpoczyna się 1 sierpnia Mszą Św. o godz. 6.00 w kościele Św. Jakuba Ap. w Skierniewicach.
  3. W poniedziałek 25 lipca wspomnienie liturgiczne św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących. Świecenie pojazdów mechanicznych w przyszłą niedzielę 31 lipca po każdej mszy św. będzie też możliwość kupienia breloków z modlitwą św. Krzysztofa.
  4. Bóg zapłać dziś za złożone ofiary.
  5. Zbiórka zużytego sprzętu AGD tzw. elektro śmieci, do 2 sierpnia w garażu nr 9. Fundusze uzyskane z recyklingu tych rzeczy zostaną przekazane na potrzeby misji w różnych zakątkach świata.