1. Zapraszamy dziś na IV Festyn parafialny: 24 czerwca: Strefa kibica u proboszcza. Mecz rozpoczyna się o 20.00 Na festynie min. konkurs kulinarny „moje ulubione ciasto”, ciasta przynosimy do godz. 15.00, konkurs wokalny godz. 17.00, biegi terenowe o puchar proboszcza, wesołe miasteczko, Quady, grill, popcorn, malowanie twarzy, fotobudka, strój obowiązkowy w tonacji biało-czerwonej. Wszelkie fundusze uzyskana przy okazji festynu są przeznaczone na budowę kościoła. Już dziś dziękujemy radzie parafialnej za zaangażowanie, sponsorom, ofiarodawcom i wszystkim wspomagających organizację festynu. Dziś nie ma Mszy Św. o godz. 19.00
  2. Po 15 sierpnia rozpocznie się montownie dźwigarów drewnianych w naszym kościele, które będą elementem konstrukcji dachu i elementem dekoracji kościoła, następnie w połowie września rozpoczniemy kładzenie dachu.
  3. Bóg zapłać za złożone ofiary w trzecią niedzielę miesiąca jako zbiórka na budowę.
  4. W piątek 29 czerwca uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, zapraszamy na mszę św. o godz. 18.30, tego dnia można spożywać potrawy mięsne. Tego tez dnia ks. Paweł obchodzi swoje imieniny już dziś składamy wszystkim solenizantom tego dnia wiele łask Bożych.
  5. W sobotę 30 czerwca o godz. 11.00 w naszej kaplicy Siostra Lucyna ze Zgromadzenie Sióstr Apostolinek złoży śluby zakonne – wieczyste, zapraszamy całą wspólnotę parafialną na Mszę Św. w intencji Siostry.
  6. W następujących terminach odbędą się pielgrzymki: święta Lipka i Gietrzwałd: 15 lipca; piesza pielgrzymka do Miedniewic 2 sierpnia. Wszelkie informacji udziela pani Marianna Kowalska
  7. Siostry Świętej Rodziny zapraszają na rekolekcje dla dziewcząt w dniach 18-22 sierpnia. Więcej informacji na plakacie i u Siostry Anety.
  8. Zapraszamy po Gościa Niedzielnego i ostatnie ziarenko następne ziarenka będą od początku września.
  9. Wszystkim udającym się na wakacje życzymy dobrego wypoczynku