1. Święcenie i błogosławieństwo pojazdów mechanicznych dziś po każdej Mszy Św. będzie można nabyć brelok z modlitwą św. Krzysztofa.
  2. 6 sierpnia wyrusza Łowicka Piesza Pielgrzymka Młodzieżowa na Jasną Górę z rejonu skierniewickiego grupa Fioletowa z przewodnikiem ks. Rafałem Babickim. Zapraszam wszystkich na pielgrzymi szlak, kto potrzebuje umocnienia wiary, odpoczynku, ciszy by rozeznać wiele spraw ze swojego życia, spowiedzi i spotkania z drugim człowiekiem. Będą konferencje, modlitwa i wiele uwielbienia Pana Boga. Spotkanie organizacyjne dla grupy fioletowej 31 lipca (poniedziałek) po Mszy Św. o godz. 18.30 w naszej kaplicy. Zapisy na pielgrzymkę po Mszy Św. w zakrystii a w tygodniu w kancelarii podczas spotkania i w dniu wyjścia pielgrzymki w Łowiczu.
  3. Pielgrzymka autokarowa do Miedniewic Klasztornych 2 sierpnia, do Legnicy i Zamku 13 sierpnia; więcej informacji w gablocie parafialnej.
  4. Wszystkim, którzy udają się na wypoczynek życzymy dobrej pogody i dobrego wypoczynku, księdzu Piotrowi dziękujemy za pomoc duszpasterską.