1. Spotkanie organizacyjne przed rozpoczęciem przygotowania do sakramentu bierzmowania w czwartek 27 września godz. 19.00. Na spotkanie zapraszamy: młodzieży z klas ósmych szkoły podstawowej i z klas trzecich gimnazjum oraz rodziców.
  2. Rozpoczęliśmy przygotowanie do pierwszej komunii świętej w naszej parafii prosimy rodziców uczniów klas III szkoły podstawowej pobranie deklaracji jeśli ktoś jeszcze tego nie uczyniła. Przypomnę, że Msza Św. z nauką dla dzieci pierwszokomunijnych w drugą niedzielę miesiąca godz. 17.00 a w każdą niedzielę godz. 10.00 i zapraszamy po ziarenko.
  3. Zapraszamy na koncert w setną rocznicę odrodzenia Polski 4 października br. o godz. 19.15 w kościele św. Jakuba Apostoła w Skierniewicach. Wystąpią chóry połączone Cantores Cordis Iezu z parafii Najśw. Serca Panan Jezusa w Skierniewicach i Chór Towarzystwa Śpiewaczego Ziemi Sochaczewskiej. Recytacje dzieci i młodzież z Makowa i Skierniewic, wyboru tekstów dokonał ks. bp Józef Zawitkowski. Wszystkie informacje na palackie.
  4. Pielgrzymki: Domaniewice 29 września wyjazd z pod kaplicy 8.45 – parking Castoramy 8.30; Toruń: 7 października.
  5. W dniu 6 października w Warszawie na stadionie narodowym odbędzie się spotkanie ewangelizacyjne pod hasłem: Stadion Młodych. Zapraszamy na to spotkanie młodzież gimnazjum i szkoły średniej. Wszelkie bliższe informacje w mediach społecznościowych i na plakatach. Zapisy i bliższe informacje Siostra Alicja – Apostolinka.
  6. Dziękujemy za złożone ofiary w trzecią niedzielę miesiąca jako zbiórkę na budowę kościoła. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  7. W sobotę święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała zapraszamy na Mszę Św. o godz. 8.00
  8. Centrum Usług Społecznych w Skierniewicach i Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie zaprasza do skorzystania z oferty. Wszelkie informacje na plakacie.