1. W sobotę 29 czerwca odpust parafialny: Niepokalanego Serca NMP. Mszy Św. o godz. 18.00 będą przewodniczył i homilię wygłosi ks. Dariusz Kowalski – proboszcz parafii Świętych Wyznawców w Warszawie, a w latach dziewięćdziesiątych był kapelanem kościoła garnizonowego w Skierniewicach. Zapraszam Radę Parafialną, Koła Żywego Różańca, wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym Nazaret, Głos Pana, braci druhów i druhny z OSP Mokra Prawa, bielanki, ministranci, lektorzy, scholę parafialną i całą wspólnotę parafialna.

Plan odpustu parafialnego:

Msza Św. o godz. 8.00 na rozpoczęcie odpustu w intencji wszystkich grup parafialnych. 

Po Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i rozpoczęcie adoracji z modlitwą różańcową.

Godz. 9.00 I część różańca, zapraszamy: ministrantów, lektorów, kościół domowy.

Godz. 12.00 II część różańca zapraszamy: pierwsze Koła Żywego Różańca Świętej Zofii, Kręgi Domowego Kościoła.

Godz. 14.00 III część różańca zapraszamy: drugie Koło Żywego Różańca Niepokalanego Serca Maryi, wspólnota Odnowy w Duchu Św. Nazaret

Godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia – Zgromadzenia Zakonne Siostry Apostolinki, Siostry Świętej Rodziny

Godz. 17.00 IV część różańca zapraszamy: Radę Parafialną, Scholę, Bielanki, Grupę Uwielbienia „Głos Pana” i wszystkich chętnych bo adoracja będzie przez cały dzień.

  1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za udział w festynie parafialnym.  Dziękuje wszystkim radnym parafialnym za przygotowanie festynu, dziękuję sponsorom i ofiarodawcom, urzędowi miasta za użyczenie sceny, dziękuję za pożyczenie podłogi, ofiarowane produkty na grilla, dziękuje za udział w konkursie na najsmaczniejsze ciasto, paniom z Kół Żywego Różańca za ciasta i herbatę.
  2. Dziękuje za przygotowanie procesji Boże Ciało i ołtarzy przez poszczególne grupy.
  3. Nieszpory z procesją eucharystyczną w oktawie Bożego Ciała o godz. 18.00 a dziś o godz. 18.30
  4. Bóg zapłać za złożone ofiary w zeszłą trzecią niedzielę miesiąca jako comiesięczna zbiórka na budowę naszej świątyni. Wpłaty na konto parafialne, dziesięciny i darowizny w zeszłym miesiącu.
  5. Pani Marianna zaprasza do robienia wianków na zakończenie oktawy Bożego Ciała od poniedziałku.
  6. Konferencji Episkopatu Polski – wzywa do publicznego przebłagania Boga za popełnione świętokradztwa w ostatnim czasie w Polsce w niedzielę 23 czerwca br., we wszystkich kościołach i kaplicach, po każdej Mszy Świętej odśpiewywana będzie suplikację „Święty Boże, Święty Mocny”.