1. XIX Diecezjalne Czuwanie Młodzieżowe w intencji powołań pod hasłem „Czego szukacie? (J 1, 38)”.Czuwanie odbędzie się 29 kwietnia o godz. 19.00 w kościele parafialnym pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Skierniewicach. Czuwanie organizują Siostry Apostolinki i Wyższe Seminarium Duchowe w Łowiczu. Zapraszam młodzież przygotowująca się do bierzmowania, dzieci przygotowujące się do pierwszej komunii świętej i wszystkich, którzy modlą się z powołanych i o nowe powołania.
  2. Spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do przyjścia sakramentu bierzmowania 29 kwietnia godz. 19.00 podczas diecezjalnego czuwania powołaniowego.
  3. 29 kwietnia – sobota Msza Św. parafialna niedzielna będzie o godz. 17.00
  4. Coroczna Masz Św. przy kapliczce obok ronda na ul. Widok, ul. Skłodowskiej, ul. Czerwonej: 1 maja godz. 19.30.
  5. Msza Św. o Boże błogosławieństwo na czas egzaminów dla tegorocznych maturzystów 3 maja godz. 19.00.
  6. 24 kwietnia uroczystość Św. Wojciecha biskupa i męczennika głównego patrona Polski, zapraszamy na Mszę Św. godz. 7.30 i 18.30.
  7. Zapraszamy dzieci i młodzież na rekolekcje wakacyjne Ruchu Światło Życie z naszej diecezji.

I turnus – dzieci 29 czerwca – 13 lipca Dzieci z klas III–IV – Oaza Dzieci Bożych 1°
Dzieci z klas V-VI – Oaza Dzieci Bożych 3°
II turnus – młodzież ze szkoły średniej i w formacji oazowej14 – 30 lipca 2023
Młodzież ze szkoły średniej i po ONŻ0° – Oaza Nowego Życia 1°Młodzież po ONŻ 1° – Oaza Nowego Życia 2°
III turnus – młodzież z kl. VII-VIII 30 lipca – 13 sierpnia 2023 Młodzież z klas VII–VIII – Oaza Nowego Życia 0°

  1. Bóg zapłać za złożone ofiary, wpłaty indywidualne, dziesięciny, darowizny. Zapraszamy o prasę katolicką: Gość Niedzielny. Dzieci zapraszamy po ziarenko.
  2. Stowarzyszenie Sportu Tanecznego w Skierniewicach, tancerze i kochający taniec ze Skierniewic oraz okolic zapraszają na Bal Charytatywny dla Jagody – nastolatki z Borowin rannej wyniku postrzału. Bal odbędzie się 6 maja br. g .18 OO w Rezydencji Strobów. W programie mnóstwo atrakcji i licytacji. Numer telefonu do rezerwacja i więc informacji na plakacie.