1. Środa Popielcowa 26 lutego – rozpoczynamy okres liturgiczny w kościele: Wielki Post. W środę Msze Święte z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 8.00; 17.00 i 18.30. Tego dnia obowiązuje nas post ścisły: ilościowy i jakościowy czyli jeden posiłek w ciągu dnia do syta. W środę nie ma nowenny do MB Nieustającej Pomocy.
  2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek wielkiego postu: dla dzieci godz. 17.45 a dla dorosłych godz. 19.00 czyli po Mszy Św. wieczornej. Gorzkie Żale w każdą niedzielę godz. 18.15. Zapraszamy na te nabożeństwa dzieci, młodzież i wszystkich parafian oraz przyjaciół parafii.
  3. W każdy piątek wielkiego postu po drodze krzyżowej o godz. 19.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.30 z możliwością skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Zapraszam na tę modlitwę wszystkich, którzy w tym czasie potrzebują wyciszania, spotkania ze Słowem Bożym i Chrystusem Eucharystycznym.
  4. Ekstremalna Droga Krzyżowa w tym roku 20 marca. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą: 27, 28, 29 marca br. (piątek, sobota, niedziela)
  5. Zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego na budowę naszego kościoła przez Fundację Caritas. Ulotki z numerem wyłożone na stoliczku za ławkami. KRS 0000 252 350 Par. NSNMP Skierniewice
  6. W przyszłą niedzielę 1 marca po Mszach Św. będzie kiermasz misyjny wspierający wolontariat misyjny.
  7. Pielgrzymka do Miasteczka Krwi Chrystusa w Rawie Mazowieckiej i Góry Kalwarii na inscenizację Męki Pańskiej 29 marca. Informacje o zapisach na ulotce umieszczonej w gablocie informacyjnej.