1. W poniedziałek i wtorek ostatnie roraty w tym roku o godzinie 6.45. Bardzo serdecznie dziękujemy dzieciom, rodzicom, dziadkom za tak liczny udział w roratach.
  2. Wigilia Bożego Narodzenia 24 grudnia wtorek. Pasterka o północy, po pasterce zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich do parafialnego dzielenia się opłatkiem przy śpiewie kolęd naszej scholi parafialnej. Msze Św. w pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia w układzie niedzielnym 8.00, 10.00, 11.30 i 19.00
  3. Opłatek wigilijny wyłożony jest na stoliczku za ławkami. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  4. Spowiedź dla wracających z zagranicy i tych, którzy jeszcze nie mieli możliwości wtorek w godzinach od 9.00 do 12.00.
  5. Wizyta duszpasterska tzw. kolęda rozpocznie się od 27 grudnia.

27 grudnia – piątek: ul. Ziołowa

28 grudnia – sobota: ul. Zagajnikowa i ul. Jagodowa

Kolęda rozpoczyna się od godz. 16.00, w sobotę od godz. 9.00

  1. Msze Św. w czasie kolędy o godz. 7.00 w dni powszednie, nie będzie Mszy Św. po południu o 18.30. W sobotę Msza Św. o 8.00 a popołudniu msza św. niedzielna godz. 18.30
  2. Zapraszamy na ostatni już dzień kiermasz świątecznego w głównym wejściu przedszkola, do nabycia ozdoby choinkowe i świąteczne, świece, stroiki. Po Mszy Św. o godz. 10.00 licytujemy stroiki świąteczne i bombki piernikowe.
  3. Zakończyliśmy świąteczną akcję Paczka Robi Paczkę. Bardzo dziękujemy za przyniesione paczki. Panie z Kół Żywego Różańca przygotowały 36 paczek, które wczoraj zostały rozwiezione do potrzebujących. Bardzo dziękujemy w imieniu osób obdarowanych, za każdy prezent, przygotowanie paczek, za pomoc w rozważeniu paczek, dziękujemy też za przekazane pieniądze na paczki.
  4. 27 grudnia jesteśmy w oktawie Bożego Narodzenia i tego dnia nie obowiązuje post.
  5. Od wigilii Bożego Narodzenia do nowego roku, zapraszamy do oglądania tzw. żywej szopki świątecznej, w której będą żywe zwierzęta szopa jak widać stoi przy budującym się kościele.

 

 

  1. Prasa katolicka: Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny. Dzieci zapraszamy po ziarenko. Woda święcona jest wystawiona w buteleczkach na stoliczku za ławkami.