1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata ostatnia niedziela roku liturgicznego, za tydzień 29 listopada, pierwsza niedziela adwentu czyli czas radosnego oczekiwania na narodziny Chrystusa.
  2. Roraty czyli Msza Św. o Matce Bożej w adwencie od poniedziałku do piątku o godz. 6.45 a w sobotę o 8.00. Pierwsze roraty 30 listopada.    Z zachowaniem zasad bezpieczeństwa zapraszamy na roraty. Dla dzieci konkurs na obecność podczas rorat. W tym roku nie będzie niestety „kakałka i dobrej kawy” po roratach.
  3. W tym roku w naszej parafii nie będzie roznoszony opłatek na stół wigilijny przez radnych parafialnych. Opłatek będzie wyłażony na stoliczku za ławkami w niedzielę i w tygodniu. Zapraszamy po indywidualny odbiór opłatka do kaplicy. Proszę o przekazanie tej informacji osobom nieobecnym w kaplicy na Mszy Świętej. Proszę zadbać o osoby starsze i samotne.  Ministrantom, bielankom, lektorom, rodzeństwu ministrantów bardzo dziękuję za wczorajsze składanie opłatków. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone są na budowę naszego kościoła.
  4. W sprawach kancelaryjnych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-milowy.