1. Zapraszamy do zgłaszania: imion i nazwiska bliskich zmarłych do corocznej modlitwy wspominkowej. Wypominki przyjmujemy w zakrystii przed i po Mszy Św, oraz w godzinach czynnej kancelarii parafialnej. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się w co druga niedzielę miesiąca o godz. 7.30 i przez miesiąc listopad podczas mszy św. w dni powszednie na Mszy Św. o godz. 18.30. Wydrukowany podział wypominek na poszczególne dni zostanie umieszczony w tablicy ogłoszeń 1 listopada.
  2. Dziś VIII Skierniewicki Bieg Papieski upamiętniający św. Jana Pawła II. Msza Św. o godz. 11.30. Początek biegu o godz. 13.00 przed kościołem. Bardzo dziękujemy za zorganizowanie biegu Skierniewickiemu Stowarzyszeniu Olimpijczyk i Miastu Skierniewice.
  3. Zapraszamy do wsparcia Fundacji Caritas Polska przez zakup wkładów do zniczy nagrobnych w cenie 4 zł., które są wyłożone na stoliczku za ławkami.
  4. Skauci zapraszają w swoje szeregi chłopców oraz mężczyzn w wieku od 9 do 25 lat. Szczegóły na plakacie w gablocie i ulotkach.