1. Zapraszamy do zapisywania imion i nazwisk naszych bliskich zmarłych na wypominki, czyli całoroczną modlitwę za zmarłych w naszej parafii. Zapisy przyjmujemy po Mszy Św. i w tygodniu w kancelarii parafialnej.
  2. Bardzo serdecznie dziękujemy za złożone ofiary na tacę w trzecią niedzielę miesiąca jako zbiórka na budowę naszego kościoła parafialnego. Wpłaty indywidualne na konto parafialne w miesiącu październiku. Cegiełki na budowę kościoła i jeszcze raz wszystkim serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary i regularne wpłaty na konto parafialne.
  3. W poprzednią niedzielę odbyło się tzw. liczenie wiernych czyli nasz udział w praktykach niedzielnych i było nas na pięciu mszach niedzielnych: 1223 osoby. Bóg zapłać za Waszą obecność. W naszej parafii jest 3 200 parafian co zatem daje frekwencje niedzielną: 38,2 %.
  4. Wspieramy akcję Caritas diecezji łowickiej przez nabywanie zniczy nagrobnych, koszt jednej szt. 3 zł. Dziękujemy za włączenie się w tę inicjatywę.
  5. Przyjmujemy intencje mszalna na rok 2018 zapisy w kancelarii i po Mszy św.
  6. W sobotę 28 października święto św. Szymona i Judy Tadeusza.
  7. Spotkanie dla Bielanek i Dzieci Bożych w sobotę 28 października godz. 11.00. Zapraszamy dziewczęta szkół podstawowych.