1. Bardzo dziękujemy za złożone ofiary na comiesięczną zbiórkę na budowę kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.
  2. Zapraszamy na Łowicką Pieszą Pielgrzymkę Młodzieżową na Jasną Górę 6-14 sierpnia.
  • Spotkanie organizacyjne przed pielgrzymką 29 lipca godz. 17.00 w par. Niepokalanego Serca NMP Skierniewice
  • Zapisy na pielgrzymkę po każdej Mszy Św. w zakrystii i w tygodniu w kancelarii parafialnej oraz podczas spotkania organizacyjnego
  • Do zapisów potrzebny jest adres i pesel oraz wpisowe 70 zł, koszulka 25 zł, bagaż 30 zł.
  • Duchowe uczestnictwo w pielgrzymce. Duchowi pielgrzymi wpłacają 70 zł. Na ich adres jest wysyłany pakiet z gadżetem + duchowy program w wersji papierowej. W wersji mp3 konferencje do odsłuchania na stronie internetowej pielgrzymkikażdego dnia podczas pielgrzymki.
  • Zapraszamy do grupy fioletowej wszystkich chętnych, którzy chcą wyruszyć na pielgrzymi szlak. Zapraszam też po bliższe informacje.
  1. Zapraszamy po Gościa Niedzielnego i dziękujemy za złożone ofiary.
  2. Na czas wakacji i urlopów przyjmijcie Boże błogosławieństwo a dziś po każdej Mszy Św. święcenie samochodów, motocykli itp. oraz modlitwa za wstawiennictwem św. Krzysztofa w intencji kierowców.

 

Módlmy się:
Wszechmogący Boże, Stwórco świata i ludzi, błagamy Cię przez zasługi św. Krzysztofa o serca czułe dla bliźnich, pozbawione egoizmu i samolubstwa. Niech wzór św. Krzysztofa, który tak wiernie spełniał Twoje przykazania, rozbudzi w nas miłość bliźniego, posiadającą moc szlachetnego regulowania wszystkich spraw na ziemi i Prosimy pobłogosław + te auta i pojazdy byśmy bezpiecznie dojechali do obranego celu.

Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.