1. Bardzo serdecznie dziękuję księdzu Pawłowi, Odpowiedzialnym za Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym: Nazaret, Wspólnocie, osobą wspomagającym, Wspólnocie Odnowy w Duchu Świętym Miłosierdzie z parafii Widok, Kapłanom głoszącym konferencję i wszystkim zaangażowanym za przygotowanie i poprowadzenie Rekolekcji Odnowy Ewangelizacyjnej, które trwały w naszej parafii od lutego br. Dziękuję uczestnikom rekolekcji za odwagę i chęć podjęcia formacji duchowej. Zapraszamy do wspólnoty Nazaret i bardziej świadomego zaangażowania się w życie kościoła i swoich wspólnot parafialnych.
 2. Bardzo dziękujemy panu Jakubowi za ofiarowanie kwiatów na okna naszej kaplicy, a paniom za nasadzenie kwiatków.
 3. Jutro 23 kwietnia uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika głównego patrona Polski. Zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.30. Wspomnienie św. Jerzego – wtorek 24 kwietnia, a święto św. Marka ewangelisty w środę. Solenizantom życzymy wiele łask Bożych i opieki patronów.
 4. Przyjmujemy intencje mszalne na 2019 rok. Zapraszamy po Mszy Św. do zakrystii i kancelarii parafialnej w tygodniu: poniedziałek – piątek od godz. 17.00 do godz.18.00. Proszę także narzeczonych o sprawdzenie zapisów na ślub w przyszłym roku.
 5. Pierwsza komunia święta klasy III: 27 maja o godz. 12.00. Spotkanie organizacyjne przed komunią dla rodziców i dzieci 10 maja czwartek godz. 19.00 w kaplicy. Obecność obowiązkowa. Odbiór strojów komunijnych 25 kwietnia ( środa) od godziny: 19.15 do godz. 19.45 SP nr. 9; od godz. 19.45 do godz. 20.15 SP 4, Klasyk i pozostałe szkoły. Przy odbiorze stroju będzie można także nabyć wianki, rękawiczki dziecięce.
 6. Spotkanie dla Rady Rodziców dzieci, które będą miały rocznicę pierwszej komunii świętej 24 kwietnia wtorek godz. 19.00.
 7. Pielgrzymka do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu 12 maja br. Zapisy u Pani Marianny Kowalskiej i w kancelarii po mszy św. lub telefonicznie.
 8. Bóg zapłać za złożone ofiary, tydzień temu w III- cią niedzielę miesiąca jako zbiórka na budowę naszego kościoła. Uzyskana kwota to: 8 033 zł, dziesięciny i darowizny wpłacone na konto parafialne: 3 450 zł. Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękujemy za Waszą ofiarność.
 9. Zbiórka publiczna funduszy Związku Strzeleckiego na sztandar związku w przyszłą niedzielę po Mszach Św.
 10. Fundacja Złotowianka i Fundacja SiePomaga organizuje zbiórkę środków finansowych dla Pani Doroty Krakowiak ze Skierniewic na specjalistyczną rehabilitację neurologiczną. Wszelkie informację na plakacie.
 11. W czwartek 26 kwietnia ministranci z naszej parafii ze swoimi tatusiami i proboszczem wyjeżdżają na wyjazd męski w Tatry Polskie. Będziemy min. zdobywać południową ścianę Giewontu i wschodnią ścianę Kasprowego. Wyprawa parafialna pod nazwą: OIS (Ojciec i Syn) przewiduje atak szczytowy w dniach 27 – 28 kwietnia. Relacja z wyprawy można śledzić w mediach społecznościowych.
 12. Zachęcamy do przekazania 1% podatku na budowę kościoła poprzez fundację Caritas diecezji łowickiej. KRS i wszelkie dane na stoliczku za ławkami.
 13. Gość Niedzielny oraz ziarenko u naszych ministrantów.