1. Rozpoczynamy pierwsze rekolekcje adwentowe w naszej parafii. Nauki rekolekcyjne wygłosi ks. Bogusław Zeman – paulista, zaprzyjaźniony z Siostrami Apostolinkami. Plan rekolekcji: Niedziela – Mszy Św. o godz. 8.00; 11.30; 19.00 w poniedziałek i wtorek układ Mszy Św. z nauką rekolekcyjną następujący: 7.00 – roraty; 17.00 Msza Św. i godz. 19.00 Msza św. z nauką. Spowiedź w poniedziałek i wtorek od godz. 16.30.
  2. Proszę o zgłaszanie osób, które ze względu na zły stan zdrowia nie mogą przyjść do kościoła by skorzystać z sakramentu pokuty i przyjąć kominie św. na Święta Bożego Narodzenia. Wizyta u chorych będzie w poniedziałek 22 grudnia od godz. 10.00.
  3. Bardzo dziękuję tym którzy włączyli się w świąteczną pomoc wigilijną po hasłem: „Paczka robi paczkę” czyli PRP, dziękuję tym, którzy przynieśli wszelkiego rodzaju artykuły spożywcze i inne rzeczy. Dziękuje za ofiary pieniężne. Za zgłoszone osoby do których zostały dostarczone paczki. Osobą, które rozwoziły paczki dziękuję za poświęcony czas. Paniom z kół różańcowych za przygotowanie paczek – także dziękuję.
  4. W środę wigilia Bożego Narodzenia od godz. 9.00 do 12.00 spowiedź dla tych co nie zdążyli. Msza Św. o północy – czyli pasterka serdecznie zapraszam po pasterce podzielimy się wszyscy opłatkiem przy śpiewie kolęd. Opłatek wigilijny można otrzymać u Pań przy wyjściu z kościoła i zakrystii. Proszę przy kolacji wigilijnej byście najpierw odczytali Ewangelię o naradzeniu Chrystusa, potem odczytali życzenia proboszcza i podzielili się opłatkiem w gronie rodziny składając sobie życzenia pierwszy raz w historii naszej parafii. W pierwszy i drugi dzień świąt Msze św. w układzie niedzielnym g. 8.00, 11.30, 19.00  W drugi dzień świąt kolędowanie z zespołem Ustronie po mszy o godz. 11.30 
  1. Roraty w naszej parafii o godz. 7.00 w środę ostatnie roraty – zapraszam
  2. Kolęda w naszej parafii rozpocznie się od 29 grudnia
  3. SPOTKANIE OPŁATKOWE dla Grupy Fioletowej odbędzie się 28 grudnia 2014r. o godz. 16.00 w Parafii Niepokalanego Serca Maryi w Skierniewicach (Kaplica pod lasem) modlitwą, wspólnym kolędowaniem i łamaniem się opłatkiem. Kończymy u Sióstr Apostolinek wigilijnym posiłkiem.
  4. Przy wyjściu z kaplicy można nabyć kalendarze na 2015 rok, świece na stół wigilijny duże i małe wspierając Caritas a u ministrantów Gość niedzielny.
  5. Dziękujemy za złożone ofiary.
  6. Rozważania ewangelii na każdy dzień z czytaniami biblijnymi Edycji św. Pawła można nabyć przy wyjściu z kaplicy.