1. Rozpoczął się kolejny etap budowy naszego kościoła, w tym tygodniu zostały zamontowane elementy stalowe pod dźwigary.
  2. Zgodnie z uchwałą Konferencji Episkopatu Polski dzisiejszej niedzieli odbywa się we wszystkich kościołach w Polsce badanie niedzielnych praktyk religijnych. Liczenie wiernych po każdej Mszy Św. i podczas przyjmowania komunii świętej.
  3. W poniedziałek 22 października liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II zapraszamy na Mszę Św. tego dnia o godz.  18.30
  4. Zapraszamy do zgłaszania: imion i nazwiska bliskich zmarłych do corocznej modlitwy wspominkowej. Wypominki przyjmujemy po Mszy Św. i w godzinach czynnej kancelarii parafialnej. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się w co druga niedzielę miesiąca o godz. 7.30 przed Mszą Św.
  5. Dziękujemy za złożone ofiary w trzecia niedziela miesiąca jako zbiórka comiesięczna na budowę kościoła. Zapraszamy po prasę katolicką: Gość Niedzielny, dzieci zapraszamy po ziarenko.
  6. Próba scholi dziecięcej w przyszłą niedzielę godz. 10.30 w przedszkolu. Zapraszamy chętne dzieci do śpiewania.
  7. Dziś w kościele Garnizonowym w Skierniewicach o godz. 19.00 koncert na zakończenie warsztatów liturgicznych, zapraszamy.
  8. Zapraszamy na bieg w 100 rocznicę odzyskania niepodległości 11 listopada.