1. Bardzo serdecznie zapraszamy na Łowicką Pieszą Pielgrzymkę Młodzieżową na Jasną Górę w dniach 6-15 sierpnia. W tym roku zapisy przez Internet on-line, ale będzie też możliwość zapisania się w grupie u księdza przewodnika. Spotkanie organizacyjne dla Grupy Fioletowej 4 sierpnia o godz. 17.00 w parafii Niepokalanego Serca NMP.
  2. Grupa fioletowa poszukuje kierowcy na samochód bagażowy z uprawnieniem kategorii C. Osoby zainteresowane proszę o kontakt.
  3. Bardzo serdecznie dziękujemy za złożone ofiary w trzecią niedzielę miesiąca jako comiesięczna zbiórka na budowę kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  4. Pielgrzymki autokarowe: do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach 20 lipca; 2 sierpnia do Sanktuarium Matki Bożej Świętorodzinnej w Miedniewicach i Niepokalanowa. Piesza pielgrzymka: 1 sierpnia do Miedniewic.
  5. Parafia św. Jakuba Ap. w Skierniewicach zaprasza na uroczyste wprowadzenie wizerunku obrazu Najświętszej Maryi Panny z Kalbarii w środę 24 lipca godz. 18.00
  6. Dziś po każdej Mszy Św. święcenie pojazdów mechanicznych z modlitwą św. Krzysztofa za wszystkich uczestników ruchu drogowego. Zapraszam szczególnie właścicieli nowych pojazdów.
  7. Zapraszamy po gazetę: Gość Niedzielny. Życzymy wszystkim dobrych wakacji.

Modlitwa przez Św. Krzysztofa

Święty Krzysztofie, który patronujesz

prowadzącym pojazdy, otaczaj swą opieką

każdego, kto usiądzie za kierownicą.

Wypraszaj u Boga łaski i predyspozycje potrzebne

każdemu kierującemu pojazdem.

Święty Krzysztofie, proś dobrego Boga, aby chronił kierowców przed brawurą

i  wypadkami i  aby każdy z  nich był na

drodze odpowiedzialny, trzeźwy,

opanowany i życzliwy. Amen.

Św. Krzysztofie – módl się za nami.