1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek wielkiego postu: dla dzieci godz. 17.45 a dla dorosłych godz. 19.00 czyli po Mszy Św. wieczornej. Gorzkie Żale w każdą niedzielę godz. 18.15.
  2. Zapraszamy na całonocną adoracji Najświętszego Sakramentu w każdy piątek wielkiego postu. Początek adoracji po zakończonej drodze krzyżowej do porannej Mszy Św. w sobotę o godz. 8.00. Prosimy o zapisy na listę by w ciągu nocnego czuwania kaplica nie była bez osób czuwających. Zapraszamy na tę modlitwę wszystkich, którzy w tym czasie potrzebują wyciszania, spotkania ze Słowem Bożym i Chrystusem Eucharystycznym.
  3. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą w dwie niedziele 14 i 21 marca. Nauki rekolekcyjne tym razem wygłosi ks. Rafał – proboszcz. Dni spowiedź 26 i 27 marca ale prosimy też umawiać się indywidualnie na spowiedź z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.
  4. Wizyta u osób starszych i chorych z sakramentem namaszczenia chorych 27 marca. Proszę o składanie zgłoszeń w kancelarii lub telefonicznie.
  5. Ekstremalna Droga Krzyżowa – rejony Skierniewice 19 marca. Bliższe informacje w mediach społecznościowych.
  6. W każdy piątek wielkiego postu od godz. 19.30 do 21.00 będzie możliwości skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  7. Rozpoczął się nabór dzieci do przedszkola im. Świętej Rodziny; Szkoły Podstawowej „Źródła” im. Św. Stanisława Kostki w Skierniewicach i Małego Klasyka. Informacje szczegółowe na plakatach oraz na stronach internetowych palcówek.
  8. Zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego na budowę naszego kościoła przez Fundację Caritas. Ulotki z numerem KRS wyłożone na stoliczku za ławkami. KRS 0000 252 350 Par. NSNMP Skierniewice
  9. Bóg zapłać za złożone ofiary, wpłaty na konto parafialne, dziesięciny i darowizny. Na stoliczku za ławkami wyłożone jest ziarenko dla dzieci. Dziękuję za przygotowanie dekoracji w kaplicy na Wielki Post.
  10. W przyszłą niedzielę po mszach świętych zbiórka do puszek dla osób  otoczonych opieka przez punkt charytatywny „ARKA”.