1. Plan wizyty duszpasterskiej – kolędy:

22 stycznia – poniedziałek: ul. Nowobielańska – numery parzyste

23 stycznia – wtorek: ul. Nowobielańska – numery nieparzyste

24 stycznia – środa: ul. Północna – numery parzyste

25 stycznia – czwartek: ul. Północna – numery nieparzyste, ul. Czarneckiego

26 stycznia – piątek: ul. Dobra, ul. Królowej Jadwigi, ul. Chodkiewicza

27 stycznia – sobota: ul. Żółkiewskiego, ul. Prądzyńskiego

Kolęda rozpoczyna się od godz. 17.00 a w sobotę od godz. 9.00. Kolęduje dwóch księży. Ofiary składane przy okazji wizyty duszpasterskiej są przeznaczone na budowę naszego kościoła. Bóg zapłać za Waszą hojność. Plan wizyt umieszczony jest na stronie internetowej parafii. Harmonogram wizyty duszpasterskiej do końca umieszczony na drzwiach wejściowych i w gablocie parafialnej.

  1. Wspólnota Domowego Kościoła Diecezji Łowickiej w Skierniewicach zaprasza na XV Bezalkoholowy Bal Karnawałowy dla rodzin i wszystkich chętnych. Bal odbędzie się 10 lutego br. w Centrum Konferencyjno-Rozrywkowym „MARATON” w Skierniewicach. Zapisy w kancelarii parafialnej a więcej informacji na plakacie.
  2. Zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego na budowę naszego kościoła. Dziś po każdej Mszy Św. ministranci będą rozdawali ulotki z numerem KRS i dopiskiem na jaki cel dokonujemy wpłaty przez Fundacje Caritas. W zeszłym roku 2017 zebraliśmy sumę: 26 532 zł 80 gr, za co bardzo serdecznie dziękujemy. KES 0000 252 350 Par. NSNMP Skierniewice
  3. Kurs przedmałżeński, przygotowujący do zawarcia sakramentu małżeństwa rozpocznie się w naszej parafii 17 lutego br. – sobota o godz. 17.00. Spotkania będą w sobotę godz. 17.00.
  4. W niedzielę 11 lutego br. w naszej parafii rozpoczną się Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy prowadzone przez Wspólnotę Nazaret Odnowy w Duchu Świętym. Zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują umocnienia w wierze i odnowy swojego życia duchowego.
  5. Na stoliczku za ławkami wyłożone są ewangeliarze z rozważaniami na każdy dzień.