1. Mszy Św. z nauką rekolekcyjną dziś o godz. 8.00, 10.00, 11.30, 17.30, 19.00

Będzie jeszcze możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania czyli  spowiedzi w poniedziałek, wtorek, środę od godz. 17.00 do 18.30 w dniu wigilii spowiedź tzw. ostatniej  szansy od godz. 9.00 do godz. 12.00

  1. Zapraszamy po indywidualny odbiór opłatka do kaplicy. Opłatek jest wyłożony na stoliczku za ławkami. Bóg zapłać za złożone ofiary przy tej okazji.
  2. Dziś kończymy tegoroczną akcję akcja PRP czyli Paczka Robi Paczkę. Dziękujemy za przynoszone paczki. Dziękuję za Waszą ofiarność szczególnie w tym trudnym czasie. Z zachowaniem zasad bezpieczeństwa będziemy dostarczać paczki 21 grudnia, część paczek będzie odbierana osobiście.
  3. W czwartek ostatnie w tym roku roraty o godzinie 6.45. Bardzo serdecznie dziękujemy dzieciom, rodzicom, dziadkom za udział w roratach. Po ostatnich roratach będzie uroczyste otwarcie żywej szopki przy budującym się kościele.
  4. Wigilia Bożego Narodzenia 24 grudnia czwartek. Pasterka o północy, Msze Św. w pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia w układzie niedzielnym 8.00, 10.00, 11.30, 17.30, 19.00
  5. Kolęda czyli wizyta duszpasterska w tym roku ze względu na pandemie w innym wymiarze. Kolęda tylko w soboty od godz. 9.00 do godz. 15.00 będę zatrzymywał się przed każdym domem pobłogosławię dom i mieszkańców. Każda rodzina znajdzie w skrzynce na listy ulotkę z modlitwą błogosławieństwa, proszę odmówić modlitwę się z wszystkim domownikami. W styczniu na Mszach św. wieczornych będziemy odprawiali Mszę św. za mieszkańców poszczególnych ulic. Szczegółowy plan kolędy i daty odprawianych Mszy za mieszkańców ulic będą podane w ogłoszeniach parafialnych i na stronie internetowej.
  6. Msze Św. w miesiącu styczniu o godz. 7.30 i 18.30
  7. Zapraszamy po prasę katolicką Gość Niedzielny. Dzieci zapraszamy po Ziarenko, które jest wyłożone na stoliczku za ławkami. Bóg zapłać za złożone ofiary, wpłaty na konto parafialne, darowizny, dziesięciny.
  8. Informacje o ewentualnym wznowieniu spotkań przygotowujących dzieci do pierwszej komunii św. i młodzieży do bierzmowania oraz kursu dla narzeczonych podamy po feriach zimowych.