1. Zapraszamy do zgłaszania: imion i nazwiska bliskich zmarłych do corocznej modlitwy wspominkowej. Wypominki przyjmujemy po Mszy Św. i w godzinach czynnej kancelarii parafialnej. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się w co druga niedzielę miesiąca o godz. 7.30 przed Mszą Św. i przez miesiąc listopad podczas mszy świętej wieczornej w dni powszednie.
  2. Organizujemy dla dzieci wyjazd na Oazę Dzieci Bożych do Żyrardowa w dniach 25-27.10 Opiekę nad dziećmi będzie sprawowała s. Beata, do której tez zgłaszamy się po bliższe informacje.
  3. Zapraszamy dziewczęta i chłopców do scholii dziecięcej i młodzieżowej: „MaranaTha” Pierwsza próba 26.10 godz. 12.30 w kaplicy.
  4. Siostry Apostolinki zapraszają na Spotkania Młodzieżowe, Spotkanie ze Słowem Bożym czyli tzw. Lectio Divina a także na Adoracje Biblijno- powołaniowe. Na stoliczku za ławkami są wyłożone ulotki z datami spotkań.
  5. Zapraszamy do udziału w XII Tygodniu Kultury Chrześcijańskiej w Skierniewicach. Koncert uwielbienia na zakończenie warsztatów liturgicznych dziś o godz. 19.00 w kościele Garnizonowym.
  6. Zgodnie z uchwałą Konferencji Episkopatu Polski dzisiejszej niedzieli odbywa się we wszystkich kościołach w Polsce badanie niedzielnych praktyk religijnych. Liczenie wiernych po każdej Mszy Św. i podczas przyjmowania komunii świętej.
  7. Zakończyliśmy w tym roku nabożeństwa fatimskie dlatego chcę bardzo serdecznie podziękować wszystkim biorącym udział za wspólną modlitwę, dziękuję za przygotowanie figury, dekoracji kwiatowej, dziękuje dzieciom za obecność szczególnie podczas procesji.
  8. Podziękowania dla ks. Franciszka za pomoc duszpasterską.
  9. Zapraszamy po prasę katolicką Gościa Niedzielny. Dziękujemy za złożone ofiary jako zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia w zeszłą niedzielę uzyskana kwota: 1 071 zł. Dziś comiesięczna zbiórka na budowę naszej świątyni, dziękujemy za złożone ofiary.
  10. Skierniewicka „Noc Świętych” 31 października o godz. 19.00 w parafii św. Jakuba Ap. następnie procesja świętych do kościoła św. Stanisława.
  11. Znicze nagrobne z Caritas jako zbiórka dla najbardziej potrzebujących są wyłożone na stoliczku za ławkami cena 3 zł