1. Spotkanie formacyjne dla młodzieży, przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w sobotę 26 września. Klasę ósmą zapraszamy na godz. 10.00, klasę pierwsza szkoły średniej zapraszamy  godzina 12.00. Spotkania prowadzą Siostry Apostolinki.
  2. Msza Św. i spotkanie dla dzieci i rodziców, przygotowujących się do przyjęcia pierwszej komunii świętej z klas trzecich szkoły podstawowej: 27 września – niedziela godz. 17.30.
  3. Zapraszamy na pielgrzymkę Kół Żywego Różańca diecezji łowickiej do sanktuarium Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych w Domaniewicach – 10 października br. Wyjazd grupy ze Skierniewic o godz. 8.30 powrót około godz. 16.00. Bliższe informacje na plakacie informacyjnym.
  4. Adoracja Eucharystyczna dla młodzieży 15 + pod hasłem: „W Sercu Jezusa” w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godz. 17.00 w kaplicy Sióstr Apostolinek w Skierniewicach ul. Nowobielańska 53. Modlitwę prowadzą Siostry Apostolinki.
  5. Liturgiczne wspomnienie św. Mateusza ewangelisty 21 września a w środę wspomnienie św. Ojca Pio.
  6. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę i wpłaty na konto parafialne. Zapraszamy po prasę katolicką Gość Niedzielny, dzieci zapraszamy po „Ziarenko”