1. W dniach 27 i 28 września w naszym mieście i rejonie będziemy gościli symbole Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, Krzyż i Ikonę MB. Peregrynacja w niedzielę 27 września będzie po parafiach na poszczególnych Mszach Św. Do naszej parafii symbole przybędą na Mszę o godz. 19.00. a po Mszy Św. koncert ewangelizacyjny naszej scholii „NIEBOtak” z modlitwą Uwielbienia Boga. Następnie krzyż i ikona zostaną w kaplicy parafialnej na całonocne czuwanie. Proszę o wpisywanie się na listę, kto o której godzinie może czuwać w nocy przy symbolach. Rano 28 września symbole będą min. w szkołach i instytucjach oświatowych.
  2. W dniach 11-12 października będzie maiła miejsce pierwsza historyczna wizytacja kanoniczna księdza biskupa Andrzeja F. Dziuby. W niedzielę ks. Biskup będzie na każdej Mszy Św. i wysłucha sprawozdań poszczególnych grup parafialnych. Spotka się z Radą Parafialną i Siostrami domów zakonnych znajdujących się na terenie parafii. W poniedziałek ks. Biskup odwiedzi szkoły Ekonomik i Ośrodek Szklono Wychowawczy oraz Wojewódzki Ośrodek Egzaminowania Kierowców i Przedszkole Diecezjalne Św. Rodziny a po południu o godz. 18.00 będzie Msza Św. na zakończenie wizytacji z udzieleniem bierzmowania młodzieży. Już dziś zapraszam wszystkich parafian do wspólnego przeżywania tej historycznej, pierwszej wizyty pasterza naszej diecezji w najmłodszej parafii diecezji łowickiej.
  3. Zapraszam na Wieczór Uzdrowienia i Uwielbienia Boga: 22 września o godzinie 18.30 Msza Św. w naszej parafii. Modlitwa z udziałem charyzmatyczki Maria Vadia. Ulotki na stoliczku.
  4. Spotkanie dla bielanek w sobotę 26 września godz. 16.30 zaprasza Siostra Ewa
  5. Kurs przed małżeński w naszej parafii rozpocznie się 17 października br. Spotkania będą w soboty godz. 17.00
  6. Od października zapraszamy na bezpłatne konsultacje psychologiczne dla młodzieży, dorosłych, małżeństw, rodziców i rodzin znajdujących się m.in. w sytuacji kryzysowej, mają trudności w relacjach zarówno w życiu prywatnym i zawodowym . Spotkania będą odbywać się w czwartki w godz. 18 – 20, bardzo prosimy o wcześniejsze zapisy w kancelarii Parafialnej.
  7. Dziękuję za złożone ofiary na tacę. Bóg zapłać.
  8. Gość Niedzielny u ministrantów.