1. Bardzo serdecznie dziękujemy paniom z Kół Żywego Różańca naszej parafii za przygotowanie i rozprowadzanie wiązanek ziela i kwiatów 15 sierpnia w uroczystość MB Zielnej.
  2. Za tydzień w niedzielę 27 sierpnia na Mszy Św. o godz. 11.30 parafialne dożynki. Zapraszamy wszystkich do robienia dekoracji, koszy itp. wiązanek, które są wyrazem naszej wdzięczności Bogu za dary ziemi. Zapraszamy wszystkich parafian na tę Mszę Św. dziękczynną i na dobry mód z chlebem po Mszy św.
  3. W sobotę 26 sierpnia Uroczystość Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej, Masza Św. o godzinie 8.00 rano.
  4. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (komputery, pralki, lodówki, kuchenki, monitory, dekodery, klawiatury itp.) do 30 sierpnia. Akcję organizuje Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie. W tym roku przychody za akcji wspomogą zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitali na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce. Sprzęt składamy do garażu nr. 2 w godzinach: 16.00 – 19.30 od poniedziałku do soboty.
  5. Wszystkim, którzy rozpoczynają urlopy życzymy dobrej pogody i dobrego wypoczynku.
  6. Bóg zapłać za złożone ofiary a cegiełki na budowę kościoła można nabyć w głównym wejściu do przedszkola. Trwają prace budowlane naszej świątyni w tym tygodniu wylano postumenty pod słupy i trwa zbrojenie ścian w prezbiterium.