1. W piątek 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza Św. o godz. 7.30 i 18.30. Tego dnia obchodzimy 30 rocznicę powstania diecezji łowickiej.
  2. Zapraszamy na nabożeństwo drogi krzyżowej w piątek: z udziałem dzieci godz. 17.45 dla dorosłych i młodzieży godz. 19.00. Gorzkie Żale w niedzielę godz. 18.15. Całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu w nocy z piątku na sobotę. Prosimy o wpisywanie się na listę adoracji. Ofiarujmy ten czas na modlitwę o pokój na świecie i zakończenie wojny w Ukrainie.
  3. Zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową – Rejon Skierniewce 8 kwietnia – piątek. W Tym roku pod hasłem: Droga Pojednania w intencji o pokój i zakończenie wojny w Ukrainie. Trasy do wyboru:

Niepokalanów 42 km; Św. Maksymiliana;

Skierniewice – Łowicz – Skierniewice (pętla) 57 km; Św. Wiktorii;

Skierniewice – Puszcza Mariańska – Skierniewice (pętla) 45 km; św. Stanisława Papczyńskiego.

Skierniewice – Domaniewice 46 km; bł. ks. Kard. St. Wyszyńskiego

Skierniewice – Biała Rawska 43 km; św. Wojciecha

Zapisy przez stronę internetową: www.edk.org.pl

Ekstremalna Droga Krzyżowa rozpoczyna się Mszą Świętą w naszym kościele parafialnym o godz. 18.30 w piątek 8 kwietnia br.

  1. Zapraszamy po prasę katolicką Gość Niedzielny. Dzieci zapraszamy po Ziarenko. Dziękujemy za złożone ofiary w zeszłą niedzielę.
  2. Zachęcamy do przekazania 1% podatku na wykończenie wnętrza naszego kościoła. Ulotka z numerem KRS jest do pobrania na stoliczku za ławkami.
  3. Dzień otwarty w Klasycznym Liceum Ogólnokształcącym w Skierniewicach piątek 22 kwietnia w godz. 16.30-19.00. Więcej informacji na plakacie.
  4. Rzeczy potrzebne dla nowych mieszkańców naszego miasta: dla 3 miesięcznych dzieci wszystko co potrzeba do ubrania i pielęgnacji; słodycze dla dzieci małych i dużych, kawa, herbata, jogurty soczki. Klapki gumowe numer 35 i 40, przybory szkolne zeszyty itp, format A4, suszarki do włosów i suszarki na ubrania