1. Plan wizyty duszpasterskiej:

 

21 stycznia – poniedziałek: ul. Wittenberga, ul. Batalionów Chłopskich    

22 stycznia – wtorek: ul. Zielna, ul. Królowej Marysieńki

23 stycznia – środa: ul. Północna nr. nieparzyste (od nr. 1 do nr. 67)

24 stycznia – czwartek: Północna od nr. 2 do nr. 44 (nr. parzyste) ul. Chodkiewicza

25 stycznia – piątek: Północna od nr. 54 do nr. 90 ( nr. parzyste) ul. Koniecpolskiego

26 stycznia – sobota: ul. Wyspiańskiego

Kolęda rozpoczyna się od godz. 16.00 a w sobotę od godz. 9.00. Ofiary składane przy okazji wizyty duszpasterskiej są przeznaczone na budowę naszego kościoła. Plan wizyty na najbliższy tydzień jest umieszczony na stronie internetowej parafii. W sprawach kancelaryjnych parafii przez czas kolędy, proszę o kontakt telefoniczny.

  1. Dziś po Mszy Św. o godz. 19.00 koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu scholi parafialnej, serdecznie zapraszamy !
  2. W przyszła niedzielę 27 stycznia Msza Św. dla dzieci i rodziców w ramach przygotowania do pierwszej komunii godz. 17.00
  3. Wspólnota Domowego Kościoła serdecznie zaprasza na coroczny Karnawałowy Bal Bezalkoholowy 23 lutego br. w Centrum Konferencyjno-Rozrywkowym Maraton. Zapisy po Mszy Św. bilety dla dorosłych 100 zł, młodzież 60 zł, dzieci 30 zł.
  4. Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza Młodzież ze Skierniewic oraz Katechetów i wszystkich, którzy na co dzień pracują z Młodymi do udziału Diecezjalnym Spotkaniu Młodzieży diecezji łowickiej w Rawie Mazowieckiej w ramach Światowych Dni Młodzieży, które odbywają się w Panamie pod hasłem „Oto ja Służebnica Pańska”. Spotkanie odbędzie sięw sobotę 26 stycznia 2019. Z naszego miasta jest organizowany autokar do Rawy Mazowieckiej dla chętnych, zapisy po Mszy Św. program umieszczony jest na plakatach.
  1. W piątek zakończył się kolejny etap budowy naszej świątyni czyli montaż drewnianych dźwigarów. Trwa montaż poszycia dachowego, deskowanie, instalowanie docieplenia i blachy.