1. Plan wizyty duszpasterskiej – kolędy na najbliższy tydzień:

3 lutego – poniedziałek: ul. Prądzyńskiego, ul. Dobra 

4 lutego – wtorek: ul. Witkacego

5 lutego – środa: ul. Starbacicha lewa strona jadąc od ul. Armii Krajowej  

6 lutego – czwartek: ul. Starbacicha prawa strona jadąc od ul. Armii Krajowej   

7 lutego – piątek: ul. Wesoła, ul. Jabłoniowa, ul. Sybiraków 

 8 lutego – sobota – wizyta indywidualna u osób, które nie miały możliwości

być w wyznaczonym terminie.

Kolęda rozpoczyna się od godz. 16.00. Ofiary składane przy okazji wizyty duszpasterskiej są przeznaczone na budowę naszego kościoła.

 1. Kurs dla narzeczonych przygotowujący do zawarcia sakramentu małżeństwa rozpocznie się w naszej parafii: 15 lutego br. godz. 17.00 w kaplicy. Spotkania będą się odbywały w soboty o godz. 17.00. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
 2. 3 lutego Siostry Świętej Rodziny będą obchodziły kolejną rocznicę Cudownego Błogosławieństwa Pana Jezusa. Z tej racji w poniedziałek (3 lutego) będą adorowały Najświętszy Sakrament w godzinach od 16.00 do 19.00 w naszej Parafialnej Kaplicy. Adoracja będzie w milczeniu. Siostry zapraszają do wspólnej modlitwy.
 3. Pierwszy piątek miesiąca 7 lutego: spowiedź od godz. 17.00. Msza Św. o godz. 18.30 następnie litania do Serca Pana Jezusa i adoracja Najśw. Sakramentu do godziny 21.00.
 4. W przyszłą niedziele 9 lutego kolejne spotkanie rodziców i dzieci w ramach przygotowania do pierwszej komunii św. Msza Św. o godz. 17.00
 5. Wspólnota Domowego Kościoła Diecezji Łowickiej zaprasza na coroczny bal bezalkoholowy dla rodzin i wszystkich chętnych 22 lutego 2020 r. w Centrum Konferencyjno-Rozrywkowym Fokus w Skierniewicach. Szczegóły na plakacie.
 6. Pielgrzymkę do Wilna w dniach 9-12 maja br. oprócz miejsc standardowych ruszymy śladami: majora Łupaszki, Witolda Pileckiego, Józefa Mackiewicza, Sergiusza Piaseckiego i Powstańców Styczniowych. Zapraszamy po program szczegółowy pielgrzymki.
 7. Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Źródła” im. Św. Stanisława Kostki w Skierniewicach otwiera nabór na nowy rok szkolny i zaprasza dzieci oraz rodziców na Dzień Otwarty Szkoły. Spotkanie odbędzie się we wtorek 11 lutego, godz. 18.00-19.30, w siedzibie szkoły: Skierniewice, Al. Niepodległości 4.
  W programie: prezentacja placówki i jej modelu wychowawczo-edukacyjnego, warsztaty dla dzieci, rozmowy z dyrektorem i kadrą pedagogiczną.
  Więcej informacji o szkole na stronie internetowej: fundacjazrodla.pl 
 8. Instytut Edukacji Narodowej w Skierniewicach zaprasza na spotkanie autorskie red. Wojciecha Sumlińskiego – 6 lutego br. godz. 18.00 na terenie Parafii św. Jakuba Ap. w Skierniewicach. Bliższe informacje na plakacie.
 9. Bóg zapłać za złożone ofiary, dzieci zapraszamy po ziarenko. Prasa katolicka Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.